• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Yeni sosyal medya hesapları facebook üzerinden duyruldu.

"GameGami'den herkese merhaba,

Silkroad Online Resmi Türkiye Sunucuları ile ilgili tüm paylaşımlar bu süreçten sonra oyunun resmi hesapları olarak belirlenen aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır;

Facebook:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Instagram:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Twitter:

"

PVP server gibi olmayacaktır arkadaşlar. Öyle coin ile item almalar, uniq eventler.. PVP server değil sonuçta bu tür şeyleri baştan olmaması lazım zaten varsa bile. Umarımda öyle bi saçmalık yapmazlar. Eski 80cap diyorsak herşeyin emeğe bağlı olduğu drop a dayalı ve şansa bağlı olduğu bir server bekliyorum ben açıkcası. Dahası magic pop ve bunun gibi faktörleri kaldırmalarını çok istesemde oynama yapacaklar gibi geliyor. Eğer p2w olmayacaksa en kötü ihtimal düzeltmeleri lazım silk itemleri. Bunun dışında resimlere bakacak olursak muhtemelen yeni file ile 80cap açıcaklar. Bu pek hoşuma gitmedi açıkcası çünkü herkesin sevdiği o 3 job u da yapabilme özelliği en zevkli dönemlerdir. Bir çok şeyi açıklamadılar ama benim tahminim yeni dosyalar ile açılmış, oto event ve benzeri saçmalıkların olmadığı, 1x standart silkroad serverı olacak, muhtemelen silk itemleri p2w olmaması için düzenlenecek(tabi onların dediklerine göre) sonuç olarak alın size eski server diye dayayacaklar. Burda yine en önemli konu Steam olacak. Eğer Steam gelmezse bir çok kişi pvp server oynarım der geçer diye düşünüyorum. Çünkü standart bir serverdan tek farkı Steam e gelebiliyor olması olacak. Hayırlısı artık beklemedeyiz bakalım görücez sonuçları ^^

face reklamı geldi önüme az önce. game gami 80 cap private server tanıtım diye :). gören var mı acaba ? isim karalmak için mi yapılmış ya da isim çalıp son bir vurgun için mi anlayamadım

valla artık sıkıldık kapanan private serverlerden gelsin adam akıllı oynayalım emeklerimiz bosuna gitmesin artık

Uzaktan izliyorum bombayı. Bakalım nasıl patlıcak :D Burası şenlenir, yok bunlarda joymax gibi yok öyle yok böyle.

PlaytoWin olacağını iddia eden oldu mu?? Unutma GameGamide bot paralı olacak boşuna crackli arama 😂😂😂😂😂😂
Ya gözünü seveyim ya okuma yazman yok yada gözün görmüyor. Görmüyor musun isro bilmeyen adamlar preyi 50 lira olacak sanıyor. Konudaki cevapları okuyun.
Ayrıca pvp sro oynamam crackli bot nedir bilmem.

Ya gözünü seveyim ya okuma yazman yok yada gözün görmüyor. Görmüyor musun isro bilmeyen adamlar preyi 50 lira olacak sanıyor. Konudaki cevapları okuyun.
Ayrıca pvp sro oynamam crackli bot nedir bilmem.
Fiyatlarla ilgili bir duyumunuz var sanırım, çok emin gibisiniz isterseniz paylaşın bizlerde faydalanım?

Geri