• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Beklediğim açıklama geldi sonunda. Ben son olarak Steam beklentiside barındırıyorum. Umarım orayada gelir çünkü rakipleri orda. Bu oyunun hala Steam gelmemesi saçmalık bana göre. Umarım buda gelir Steam. Beklemedeyiz ^^

Bu şirketin en çok yapmasını istediğim şeylerden birisi silkroad security api olarak bilen botların bel kemiği login paketinin joymax tarafından baştan aşağıya değiştirilmesi.
Çünkü nete sızan ne kadar silkroad'ın c# ile ilgili kodları varsa bu oyun için bir zarar bu işten anlayan adamlar oturup phbot sbot gibi yazılımlar üretiyor.
Buda oyun bize olanak sağladı kardeşim git sende 50 60 çar aç diye ortalıkta boş konuşan kişilerin türemesine sebep oluyor.
Steam'a gelse bile bot yapılabilir çünkü değişen bir şey yok aynı data.pk2 aynı sro_client.exe.
Sizlerden rica ediyorum [email protected] adresine bu konuyu mail atmanız.
Joymax oturup bunu değişmeye uğraşır mı bilemiyorum ama goldbot ve proxy benzeri sorunları aşmanın başka yolu yok.

Hala bilinmiyen çok fazla olay var.Bir çok kişi heyecanla bekliyor.Bu bi iş kimse hayrına böyle bir işe bulaşmıyor win win durumu olsun.Hali hazırda Joymax-jcplanetin gelirlerinin %40-%50 Türk oyuncuları tarafından kazanıyorlar.Neden ekmegini riske atsın Türk bir şirkete oyununu açarak.Silk fiyatları ve bot çarları
burdaki en önemli faktör olucak.80cap sadece ch başlatırlarsa oynamam galiba :mad:
kardeşim ben bir mesajımda demiştim ki atıyorum Joymax japanese sro dan %20 vergi alacaksa belki gamegami den %50-65 vergi alacak bunu biliyor muyuz? Bilmiyoruz

Beyler burası da değişmiş gördünüz mü ?
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Son düzenleme:
Bu şirketin en çok yapmasını istediğim şeylerden birisi silkroad security api olarak bilen botların bel kemiği login paketinin joymax tarafından baştan aşağıya değiştirilmesi.
Çünkü nete sızan ne kadar silkroad'ın c# ile ilgili kodları varsa bu oyun için bir zarar bu işten anlayan adamlar oturup phbot sbot gibi yazılımlar üretiyor.
Buda oyun bize olanak sağladı kardeşim git sende 50 60 çar aç diye ortalıkta boş konuşan kişilerin türemesine sebep oluyor.
Steam'a gelse bile bot yapılabilir çünkü değişen bir şey yok aynı data.pk2 aynı sro_client.exe.
Sizlerden rica ediyorum [email protected] adresine bu konuyu mail atmanız.
Joymax oturup bunu değişmeye uğraşır mı bilemiyorum ama goldbot ve proxy benzeri sorunları aşmanın başka yolu yok.
Burak kardesim bu konuyla ilgili örnek bir metin gelir mi kopyalayıp mail atsak beraber?

Camia da son durum😂😂

MBMLiI.jpg

Steam gelirse bot bitmez mi?
Biteceğini sanmam. Ko ve Mt2 geçtiğinde bitmedi. Bunda da bitmez. Burağında dediği gibi kökden bi değişiklik olmadığı sürece botlar devam edicek. Buna çare bulmaları imkansız. Değişiklik olsa bile bi kaç ay içinde tekrar yazabilirler çünkü adamlarda bu işten para kazanıyorlar, onu satıyorlar çünkü. Haliyle bi yandan da gereksiz birşey gibi duruyor. Bence en mantıklı olay pc ve ip engelleri. 2 Karakter herkese yeter koy sınırı uğraşma daha. Çeşitli yöntemlerle hala aşılabilir bi durum ama okadar uğraşı yapan herşeyide yapar. Herhangi bir oyunda hackleri engellemenin gerçekten yolu olduğunu sanmıyorum biri uğraştıktan sonra. Açıkcası çokda umursamam ben oyunuma bakar geçerim Steam gelirse. Çünkü özlemişim yalan yok :D

Abi tabii ki de yeni Files ile açılcak? Eris'in Türkçe ve Cap değiştirilmiş hali olacaktır. Şöyle düşünün Fransız bir otomobil firması gider eski sürüm modelini başka bir ülkede satar mı?

Abi tabii ki de yeni Files ile açılcak? Eris'in Türkçe ve Cap değiştirilmiş hali olacaktır. Şöyle düşünün Fransız bir otomobil firması gider eski sürüm modelini başka bir ülkede satar mı?

Bu görseller temsilide olabilir şahsen ben eski files ile oynamayı daha çok isterim çünkü şu an bulunan isro'da öyle saçma buglar var ki 1 guild ile 3 kale birden alıp 1 hafta içerisinde tüm goldu sömürebilirler bu gibi şeylerin bu oyunda yaşanmasını istemem mecburen bildiğimiz tüm bugları reportlayacağız her ihtimale karşı.

Bu görseller temsilide olabilir şahsen ben eski files ile oynamayı daha çok isterim çünkü şu an bulunan isro'da öyle saçma buglar var ki 1 guild ile 3 kale birden alıp 1 hafta içerisinde tüm goldu sömürebilirler bu gibi şeylerin bu oyunda yaşanmasını istemem mecburen bildiğimiz tüm bugları reportlayacağız her ihtimale karşı.

Bence GameGami'nin değiştirebileceği sınırlı şeyler var ; Dönemsel Eventlar, Cap, Silk Fiyatları, Website, Magic POP ödülleri. Teori vereyim size Türk Silkroad'ın nasıl olacağını görmek isteyenler Japon Silkroad'a girip erkenden oynayabilir.

Bence GameGami'nin değiştirebileceği sınırlı şeyler var ; Dönemsel Eventlar, Cap, Silk Fiyatları, Website, Magic POP ödülleri. Teori vereyim size Türk Silkroad'ın nasıl olacağını görmek isteyenler Japon Silkroad'a girip erkenden oynayabilir.

Umarım daha fazlasına müdahale şansları olur. Bekleyip görelim daha kapalı beta yapılacak sanırım.
JC Planet gibi her açılan sunucuda 1-9 DG sun 100k sp gibi saçmalıkları şahsen ben istemem oyundaki 1dg veya 8dg sunun bir önemi kalmıyor ben token ile npcden aldıktan sonra 🙃
veya lamba görevleri o kadar gereksiz bir şey ki :geek:

Umarım daha fazlasına müdahale şansları olur. Bekleyip görelim daha kapalı beta yapılacak sanırım.
JC Planet gibi her açılan sunucuda 1-9 DG sun 100k sp gibi saçmalıkları şahsen ben istemem oyundaki 1dg veya 8dg sunun bir önemi kalmıyor ben token ile npcden aldıktan sonra 🙃
veya lamba görevleri o kadar gereksiz bir şey ki :geek:
Burak. Keşke JC Planet gibi yapmasalar keşke 80 cap oldugunda 9 dg item stone dropları kapansa. İnşallah bunlara müdahele edebilirler fakat BlackRogue ve VSRO 3Jobs oynadım firmaların tek müdaheleri cap ve gelicek eventlar oldu maalesef..

Burak. Keşke JC Planet gibi yapmasalar keşke 80 cap oldugunda 9 dg item stone dropları kapansa. İnşallah bunlara müdahele edebilirler fakat BlackRogue ve VSRO 3Jobs oynadım firmaların tek müdaheleri cap ve gelicek eventlar oldu maalesef..
Hiç kimse yazdıklarından dolayı itham altında kalmaz bu konuda çekinmeden forum kuralları çerçevisinde düşüncenizi belirtebilrisiniz. :geek:
Bekleyip görelim umarım iyi şeyler olur 🙃

Geri