• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Sende povyon gibi ışıl ışıl parıldayan çarların olduğu Cehennem Sro'dansın sanırım😔 Orjin Sbot kredi yükleyemezsen bana yaz yardımcı olurum ben sana 😃😃

GameGaminin Diğer Satın Aldığı Black desert Oyunu ile kıyaslayın Anlarsınız Nasıl bir yol izleyecegini Şirketini..

Örnek 2 Resim Adet Atacam Çoğu Kişinin Aklındaki Soru İşareti KalkacaktırEkran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı22.PNGEkran Alıntısı22.PNG

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    101.7 KB · Görüntüleme: 4
Uluslar arası versiyon görsel : Basic : 5 euro 38,61 Türk Lirası

standart : 32 euro yani : 247,10 Türk Lirası

Deluxe : 80 euro : 617,75 Türk Lirası

TR versiyon Steam : RESİMLERDE mEVCUT

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısıggg.PNG
    Ekran Alıntısıggg.PNG
    413.8 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısıdgdfg.PNG
    Ekran Alıntısıdgdfg.PNG
    204.8 KB · Görüntüleme: 21
Uluslar arası versiyon görsel : Basic : 5 euro 38,61 Türk Lirası

standart : 32 euro yani : 247,10 Türk Lirası

Deluxe : 80 euro : 617,75 Türk Lirası

TR versiyon Steam : RESİMLERDE mEVCUT
Kral cok sagol adamsin.

Üstte verdiğim gibi sistemle gelirse Gamegami Emin Olun İsro Vıp sistemiyle daha ucuza gelir.
Ama Bu sistemle gelip İtem mail alınan cogu sey yerden düşerse prof gibi legend silahlar vs. gibi daha güzel olur o zaman daha güzel olur Denge Sağlanır en azından Bu Ğaylaştıklarım sadece varsayım onu önceden söylim ama sistemleri bu malesef.İnş Bu sistemle gelmezler.

En azindan bizlere
Üstte verdiğim gibi sistemle gelirse Gamegami Emin Olun İsro Vıp sistemiyle daha ucuza gelir.
Ama Bu sistemle gelip İtem mail alınan cogu sey yerden düşerse prof gibi legend silahlar vs. gibi daha güzel olur o zaman daha güzel olur Denge Sağlanır en azından Bu Ğaylaştıklarım sadece varsayım onu önceden söylim ama sistemleri bu malesef.İnş Bu sistemle gelmezler.
En azindan bizler icin fikir sahibi olmamizi sagladi sagolasin

Son kez uyarı yapıyorum, konu tartışmaya açık fakat belli bir çerçeve içerisinde tartışmalarınızı sürdürmeniz gerekiyor. Aksi taktirde tartışma çıkaran veya tartışmayı sürdüren kişilerin üyeliklerine ceza verilecektir. Bu post sonrasında konu içerisinde karşılıklı tartışma görmek istemediğimizi belirtmek isterim.

pre 50 değil daha ucuz olacak bence. tamamiyle türkiye şartlarına uygun diyor adamlar. kimisi de hala isronun dolar kuruyla sattığı silki örnek gösteriyor. isro normal şartlarda 30 paraya pre satıyor ve bunu yıllardır yapıyor en ufak zamn koymadan. gamegami de bu durumu türkiye şartlarına göre düzenleyecek. zaten yakında göreceğiz. pvp serverler(nemalananlar) forum dışı kalsın lütfen.

Adam Yukarıda Yazmış Ki Sen De 50 Liracılardansın Sanırım Sanıyor Ki Herkes Meslek Sahibi Ben Öğrenci Adamım Ben De 10 Liracılardanım Tamam?

Bu mesajdan sonra karşılıklı atışma yapan üyelere ceza verilecektir. Yukarıdaki post içerisinde uyarı yapılmasına rağmen halen karşılıklı atışma görüyorum..

Ne Geldiyse Başımıza Bu Triailer yüzünden geldi :p Yine Gaza Geldik İyimi Sırf O beyaz Köpek İçin Baslayabilirim Tsro ya:=)

Sro'da ki Beyaz Kurt > Knight O., Metin 2, Wow, Bdo

Geri