• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

peki audodungeon yükledik ya orda birşeyler işaretlememiz gerekiyor mu?

scripti nasıl tanımlıcaz onu da yazsaymışsın iyi olurdu :D

Botu kullananlar biliyor diye gerek duymadım ama anlatayım :)
Taşı açtın togui içerisine giriyorsun ardından Kasılma Alanı > Sağ Tık Ekleye tıklıyorsun

1 yazıp ''ok'' butonuna tıkla

i8S6As.png

Daha sonra sağ tıklayıp komut değiştir dediğinde indirdiğin scripti buradan seç ve bittiğinde yine sağ tık yapıp etkinleştir de kullan :)

v7fyPw.png

peki audodungeon yükledik ya orda birşeyler işaretlememiz gerekiyor mu?
Gerek yok hacım bot alanı tarayıp temizliyor.

Botu kullananlar biliyor diye gerek duymadım ama anlatayım :)
Taşı açtın togui içerisine giriyorsun ardından Kasılma Alanı > Sağ Tık Ekleye tıklıyorsun

1 yazıp ''ok'' butonuna tıkla

i8S6As.png

Daha sonra sağ tıklayıp komut değiştir dediğinde indirdiğin scripti buradan seç ve bittiğinde yine sağ tık yapıp etkinleştir de kullan :)

v7fyPw.png

Gerek yok hacım bot alanı tarayıp temizliyor.
çok teşekkürler :) Tabi charım npc setiyle dayanmıyor bekleme süresine ama seti iyi olanlar için yararlı konu eline emeğine sağlık :)

ph bottan iyi anlayan biri benim pc baglana bilirmi ben forceyim ve sürekli buf ve atack kesior relog atıp giriyorum düzeliyor çok iyi anlayan biri varsa bana ulaşabilirmi acil 2 gündür sorun yaşıyorum çünkü bot iki gündür deniyorum ve otomatik yaptırımların cagunu yapmıor gibi çok donuyor çok takılıyor pıling gibi bişiler dediniz ve ben cift char acmak istiyorum ama bu sefer botlar birbirine giriyor gibi birbirinin konumu botu bozuyor aynı yeremı kadelıor anlamadım cözemedimde

ben dungeona girdim areadan scripti seçtim fakat sadece koşuyor attack yapmıyor ignore liste de bir şey eklemedim, sebebi nedir?

Plugini yükledim, yeniledim, kasılma alanı ayarlarını ve scripti yükledim, skilleri tekrar tekrar kontrol ettim, toplama ayarlarını yaptımm her şeyi baştan tekrar yaptım togui içine ışınlanıyorum botu başlatıyorum sadece yürüyor attack yapmıyor. :unsure:

benden ındırdıgım doyayı bulamıor kasma alanına eklemek ıcın cıkartık ekleyemıyorum lütfen acil desdekt sürem gidior

@Burak Yoğun Şu an test ediyorum her hangi bir sıkıntı yok. Tek önerim sağlam setiniz varsa kullanmanız çünkü attack arealara geldiği zaman birkaç saniyelik duraksama oluyor sonrasında attack yapmaya başlıyor. Bazen kenarlarda falan moblar kalıyor her ne kadar otomatik olsa da başında beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar eğer çalışan fgwsi bozulan varsa ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
'' indirip Plugins klasörüne atıyor bunu ilk mesajada ekledim :)
Ardından eklentiler menüsüne gelip yeniden yükleye tıklayarak pluginleri tanımlatıyor.
Dungeon pluginine güncelleme geldiği için çalışan sistem bozulmuş böyle bir sorun yaşamayın diye otomatik plugin güncellemeyide dahil ettim içerisine diyelim eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan fgw sistemimiz sorunsuz devam ediyor :)

ilRfNg.png

Geri