• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Hayır 13 yaşındaki çocuklar şuan PABCİ LÖL ZULA CEESEEGO KANTIR STRAYK MANİCIRAFT OYNUYIRLAR ama global de fazla küfür döner boş yere küfür edenlere GameGami Ban atması lazım
Dil , din , ırk olmadığı sürece uyarı verse bile yeter bence en azından takip ediyorlar deriz.

Kendime 4 gün önce Monster marka bilgisayar aldım.Eskileri yaad etmek için pvp server indirip kendimi tatmin edeyim dedim.Bir baktım ki TR'ye server geliyooor.Çocuğum olsa bu kadar heyecankanmazdım heralde, umarım çoook uzun yıllar kalır.Silkroadla tanışan son nesil benim galiba.Şuan 22 yaşındayım oyundaki kaliteyi düşünemiyorum bir an önce açılması dileğiyle ..

Arkadaşlar bir oyuncu olarak her ay premium alma fikrini şahsen çok sağlıklı bulmuyorum. Ben neden her ay üyelik bazlı vip yapmak dururken bir silk itemine aylarca mahkum kalıyorum :unsure:
İsro'daki 300 silk harcamaya dayalı olan 2 ay tek tık atılan sistem şahsen daha iyi biz oyuncular için.
Gamegamide tabi 2 ay olmazdı biz koredeki saat ve gün farkından faydalanıyoruz 2 ay oluyor.
Resmi sürüme VIP sisteminin ilk geldiği hali gibi olsaydı sadece free access sağlaması bile bizler için yeterli olurdu.
Umarım tüm oyuncular için hayırlı bir ortam olur resmi türkiye sunucuları tek temennim bu 🙃

Free Access için her ay Premium alma şartı zaten Firmanın p2w olmayacağız sözünü yalanlıyor..

Free Access için her ay Premium alma şartı zaten Firmanın p2w olmayacağız sözünü yalanlıyor..

Siz memnun olmazsınız. Ulan eskiden vip mi vardı? Hem eskisi gibi olsun diyorsunuz hem premium parası için isyan ediyor, hangisi işinize geliyorsa onu istiyorsunuz, bırakın bu kafayı.

Siz memnun olmazsınız. Ulan eskiden vip mi vardı? Hem eskisi gibi olsun diyorsunuz hem premium parası için isyan ediyor, hangisi işinize geliyorsa onu istiyorsunuz, bırakın bu kafayı.

Dostum ben eskisi gibi olsun diyenlerden değilim, iSRO'nun şuanki halinin 80 cap hali bana getirilsin VIP sistemi olsun diyenlerdenim.. Premium parası için laf etmiyorum ben silk fiyatı 350-450 TL olsun diyenlerdenim. 450 TL 1000 Silk bana koymaz zaten çekicem alıcam fakat neden bana her ay 300 silk Premium harcaması yaptırıyor? Ben o 300 Silk ile immortal alıp silahıma basabilirim? iSRO'da Free Access için 300 silk harcaman lazım doğru fakat 300 Silk'i her yerde harcayabilirsin. Benim çektiğim 1000 Silk zaten otomatik olarak 700 Silk'e düşüyor. 300 Silk 50 TL dersen örnek veriyorum benden bir 50 TL daha koparacak sence bu P2W değil mi? SRO P2W bir oyun biliyorum, tüm mmorpgler öyle fakat bu suyunu sıkmak oluyor.

Aynen öyle öyle Trafiksiz oyun deneyimine niye sadece tek 1 item alarak kavuşayım. Bunun dresi var, immortalı astralı var, devili var. Çok saçma oldu.

GameGamiyi eleştiriyorum diye umarım Pvp Server sahibi misin diye soru ile karşılaşmam :) Her işletme kar elde etmek ister ama aşırı gibi kaçtı biraz..

bence cok yanlıs bir yaklaşım sen inandıgın savundugun seyin arkasında ol ki seninle birlikte senin gibi düşünen insanlar seninle olsun, sonucta herkes seninle aynı düşünemez ama sen baskalarıda senin gibi düşünmedigi için elini tasın altına koymaktan korkuyorsun su acıklamandan anladıgım kadarıyla
Kusura bakmada bro ali haklı niye zırt pırt karar değiştiren bir millete güvensin bu oyunu gerçekten oynayacak olanlar zaten aliyi bulur yada oyunda durur ama bir anı bir anını tutmayan oyuncular içinde hiç kimse kendini kasmaz sende bende alide çünkü direk topun ucunda olursun ve en ufak şeyde linç edilirsin sadece bu oyunu oynayın dedin diye o yüzden kimseye karışmamak en iyisi :)

Premium ile giriş sağlanabilecek , vıp olacak ama vıp özellikleri kullanılmayacak,sarj sistemi olmayacak ilk zamanlardakisronun aynısı olcak anlasıldı.gitgide esrarrengiz bir hal amlaya basladı :=) ama ne olursa olsun güzel olcak şimdiden toplanalım örgütlenelim 50 sağlam kişi bir guılde tadından yenmez ortam ile kaleleri alır bizi kimse tutamaz Sizce Hayalmi Bunlar Bnece Çok Yakında Hepsi Gerçek Olcak^^

Valla bence zaman da göstermeyecek para Yatırmayan 5saat bekleyecek sonra oyuna girdikten 5dk sonra dc yiyecek Sro p2w bir oyun
Şu p2w olayı iyice can sıkmaya başladı nedeni ise artık her yerde bu olay dönüyor. P2W Sro'nun kaderi olmuş maalesef ister isro olsun ister pvp server. Ama şu DC olayı inşallah olmaz çok sıkıntılı bir durum isro yeni sw açtığında sürekli yiyordum insanı oyundan soğutuyor.
Ya zaten şirketten çok fazla isteğimiz yok fiyat politikası Türk Lirasının değeri ele alınarak sunulması, eski job sistemi, ip ve pc limit vs. işte.
Bu arada Allah yardımcıları olsun sronun hiçbir şeyi beğenmeyen kanser kitlesiyle uğraşacaklar 😔

Şu p2w olayı iyice can sıkmaya başladı nedeni ise artık her yerde bu olay dönüyor. P2W Sro'nun kaderi olmuş maalesef ister isro olsun ister pvp server. Ama şu DC olayı inşallah olmaz çok sıkıntılı bir durum isro yeni sw açtığında sürekli yiyordum insanı oyundan soğutuyor.
Ya zaten şirketten çok fazla isteğimiz yok fiyat politikası Türk Lirasının değeri ele alınarak sunulması, eski job sistemi, ip ve pc limit vs. işte.
Bu arada Allah yardımcıları olsun sronun hiçbir şeyi beğenmeyen kanser kitlesiyle uğraşacaklar 😔
Ben Güzel Olacak Diye Düşünüyorum Hayırlısı Artık.

Hiçbirşeyi beğenmeyen kitle ağırlıklı olarak TR de oluyor nedense. Herşeye burun kıvıran, bişiler bulan ve cımbızla sorun bulan kitle. Bu adamla herhangi bi oyunda örnek veriyorum valorant da lol de dek gelsen taşıyo olsan neden taşıyosun diyen bi kitleden bahsediyoruz. Biz oyun yapıyoruz mesela bi çaba gösteriyoruz aylardır uğraşıyoruz. Geçen gruplarda paylaştık adamın teki gelmiş bu niye şöyle bu ne böyle çöp vs diyip geçiştirenler vardı. Yabancı gruplarda paylaşıyoruz gelişime açık şöyle böyle yapın diye tavsiyede veriyorlar. Ne eleştirebilen nede adam akıllı yorumlayan bir kitle var. Nedendir bilmiyorum ama genel olarak TR kitlesinde ciddi bir sıkıntı olduğu kanısındayım. Burada da bu yaşanacak belliki. Çünkü geçen sayfada yazdım dedimki p2w içerik olursa birlikte karşı duralım adamın teki yazmış sanane işine bak. Yani ne diyebilirim, ne anlatabilirimki ben şimdi böyle bi kitleye. Oyun güzel olsun herkes dengeli eşit olsun diye p2w karşı duralım diyen birine sanane demek komik yani. Biz eski oyuncuların çok bir isteği yok aslında. Kitleyide geçtim o eski 60-80 cap zamanlarındaki birebir sistemi istiyoruz. Tamam birebir olamayacak ama en azından p2w olmayan evirilmiş halini getirsinler vsro dosyalarında. Bu çokda zor olmasa gerek. Ama firmanın face de attığı her bilgi postu şu şu olmayacak değilde bunlar var ama şöyle yapıldı şeklinde. Haliyle ben nasıl inanayım senin p2w yapmayacağına. Daha şimdiden belli ettiler yani bence yüzlerini. Üzücü gerçekten. İlk bi kaç ay zevk alırız belki ama sonrasında hiçde zevk alacağımızı sanmıyorum ben. Private server gibi 3 ay oynayıp bırakacağıma oldukca eminim. Yanılmak istiyorum ama böyle gözüküyor şuan durum. Hayırlısı bakalım görücez artık.

Silkroad Online’ı yeniden popüler hale getirmek isteyen GameGami, resmi Türkiye sunucularını Eylül 2020’nin ilk haftasında kapalı betaya açmayı planlıyor. Kapalı betanın ardından Ekim 2020’nin ortalarına doğruysa resmi açılışın yapılacağı düşünülüyor.
Kaynak:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Geri