• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Silkroad Online’ı yeniden popüler hale getirmek isteyen GameGami, resmi Türkiye sunucularını Eylül 2020’nin ilk haftasında kapalı betaya açmayı planlıyor. Kapalı betanın ardından Ekim 2020’nin ortalarına doğruysa resmi açılışın yapılacağı düşünülüyor.
Kaynak:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Mike Tyson ın Maçı Da Eylülde Galiba Ben Kapak Fotoma Koya Koya Adam 15yıl Sonra Ringlere Çıkacak :D

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Silkroad Online resmi Türkiye sunucularımızın yapılandırma detaylarını sıklıkla sizlerle paylaşarak en doğru bilginin direkt olarak sizlere ulaşmasını hedefliyoruz.

Bu paylaşımlar sizlerden gelen sorular arasından, en çok sorulan sorular arasından seçilmektedir.

4- Silkroad Online Resmi Türkiye sunucularında Wheel Of Fate & Wheel Of Fortune sistemi aktif olacak mı?

Simya sisteminde bu sistemin eskisine oranla heyecanlı olmadığının kanaatine vararak daha heyecanlı ve eğlenceli bir simya için; Sizlere özlediğiniz o oyun keyfini yaşatabilmek, yeniden doğuşu en heyecanlı şekilde oyuna yansıtabilmek amacıyla bu sistem resmi Türkiye sunucularından kaldırılmıştır. Yani eskiden olduğu gibi simya sisteminde tablet ve taşlar ile simya heyecanınıza heyecan katabileceksiniz.

Adamlara helal olsun oyuncuların önerilerini dikkate alıyorlar. Eski kervan sistemi, ip ve pc limiti, doğru dürüst fiyat politikası uygulanırsa gerçekten çok iyi olacak.
Umarım gerçekten güzel bir reklam yaparlar da herkesin dikkatini çekmeyi başarırlar 👏

Adamlara helal olsun oyuncuların önerilerini dikkate alıyorlar. Eski kervan sistemi, ip ve pc limiti, doğru dürüst fiyat politikası uygulanırsa gerçekten çok iyi olacak.
Umarım gerçekten güzel bir reklam yaparlar da herkesin dikkatini çekmeyi başarırlar 👏

Oyunun 3 katili var benim için
1. Fate sistemiydi fate sistemi gitti :geek:
2. Magic Lamp mevzusu darısı buna umarım 🤠 (Çünkü ne fgwnin nede holy waterin bir anlamı kaldı isroda)
3. Goldbot eğer buda temizlenirse erise devam etme ihtimalim %5 filan :D

Oyunun 3 katili var benim için
1. Fate sistemiydi fate sistemi gitti :geek:
2. Magic Lamp mevzusu darısı buna umarım 🤠 (Çünkü ne fgwnin nede holy waterin bir anlamı kaldı isroda)
3. Goldbot eğer buda temizlenirse erise devam etme ihtimalim %5 filan :D
Şu goldbotları yok mu ah şu goldbotları gün yüzü görmesinler :mad:

Ekimde açılacağı söyleniyor ya o biraz üzdü beni. Ozamana kadar bi pvp servera başlayıp özlem mi gidersem diyorum :D

Pc Hocası ve Webtekno gibi yerlerde bu lisans sözleşmesi ile ilgili haberler görmeye başladım bir tanesindede adımız geçmiyor insan üzülüyor 😁

Konuyla ne kadar alakalı bilmiyorum ama birçok forum sitesinde bir şeye çok dikkat ettim. Bazı arkadaşlar var tahmin ediyorum ki farklı farklı forum sitelerine farklı isimlerle kayıt olup konuya dahil oluyorlar. Hep aynı şeyleri yazıyorlar yok Pre'nin 50 TL olacağını zannedenler var yok GameGami şirketini kötülemeler, "bazı" forum sitelerini övmeye çalışmalar. Adama diyorsun ki yayın hakları ellerinde oyunun yapımcısıyla anlaşmışlar ve yasal olarak Türkiye ve Mena yayın hakları onların diyorsun bu sefer edebiyat yapmaya çalışıyor. Yok bu işten para kazananlar vs. vs. vs. Yahu zaten yasal bir iş değil ki pvp server. Başkasının dosyalarını al başkaların kodlarını yapıştır sonra server kurulumunda emek harcayanlar ne olacak diye yaygara yap. Anlaşılan "bazı" arkadaşların kemikleri önlerinden alınacağı için sürekli zırlıyor ve şirketi kötülüyorlar. Kızdığım olay ise illegal bir iş yapıp legal olanı kötülemek. Hala kendilerini haklı sanıyorlar ve bedavadan diretiyorlar.

Ben GameGami avukatı falan değilim ama el insaf be kardeşim adamlar yasal olarak hakları almışlar hala yok öyle yok böyle diye ağlıyorsun. Hele bir arkadaş var görseniz o kadar masum ve o kadar haklı ki dokunsan ağlayacakmış gibi yazıyor, hemde ne yazmak gılgamış destanı mübarek. E tabi onlarda haklı senelerce başkaları üzerinden haksız kazançlar elde edildi ve ediliyor.

Bu arada müsait olduğunuzda başka forum sitelerini de gezin bakın göreceksiniz ki kötüleyenlerin ve karşı çıkanların hepsi aynı şeyleri yazıyorlar. Tek bir kalem.

Arkadaşlar GameGami Silkroad'a Ön Kayıt Gibi Bir Şey Olur Mu Acaba 🤔

İşte bu gördüğüm en güzel haber olabilir. Botsuz oynanamayacağını biliyorlar ve demişlerki kullanabilirsiniz ama karışmam sizin sorumluluğunuz. Ama gold bot için vs kullanacaksanız direk banlarım. İşte şu son bi kaç duyuru güzeldi. Steam dende bi bilgi alsak harika olacak. Son merakım bu. Umarım Steam e de geleceği duyurulur da zevkle oynarız şu oyunu ya ^^

Bu gamegami ya biz gibi oyuncu yada oyunculardan oluşan bi ekip kurdular sadece bu iş için yoksa bu kadar olmaz bence :D Resmen tam istediğimiz şekilde ilerliyor her şey..

Oyuncuyu çok dikkate alıyorlar helal olsun. 👋👋
Şimdi oyuncuların çoğunun aklında iki soru kalıyor Silk fiyatları ve eski kervan sistemi.

Bence Eski Kervan Sistemi Gelmez Oyun Steam ede Gelmez Sizin De Dediğiniz Gibi Bu Üst Üste Gelen Haberler Beni De Çok Sevindirdi

Geri