• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

80 cap gelsin silk TL bazında ucuz olsun. SBOT'a izin verilsin. Çok ama çok mutlu olurum gerçekten. Direk item mall ı boşaltırım herşeyi alırım herşeyi.

80 cap gelsin silk TL bazında ucuz olsun. SBOT'a izin verilsin. Çok ama çok mutlu olurum gerçekten. Direk item mall ı boşaltırım herşeyi alırım herşeyi.
Zaten 80 cap olacağı açıklandı, projenin amacıda silki ucuz yaparak Tr oyuncusunu çekmek, bot tabiki de olucak günümüz dünyasında oyuncuları Fps, maç, moba temalı oyunlar dışında 2-3 saat pc başında tutmak zor.

Acaba Şimdiki F10 Daki Petler Olacak Mı Yoksa Gri Kurt İle Beyaz Kurt Mu Olacak Sadece Bence Kurtların Olması Daha Hojdır

Acaba Şimdiki F10 Daki Petler Olacak Mı Yoksa Gri Kurt İle Beyaz Kurt Mu Olacak Sadece Bence Kurtların Olması Daha Hojdır

Onu bende merak ediyorum fellow sistemi olsa bile atçıda satılan standart kurt ile item mall'da eskiden satılan bear, penguen ve cin gibi bir çok petin olması taraftarıyım.
Sonuçta fellow petlere çevrilebiliyor bunlar isteyen istediğini kullansa hoş olur :)

GameGami, private sunucu sahiplerini mail kanalı ile uyarmaya başlamış diye bir duyum aldım, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

GameGami, private sunucu sahiplerini mail kanalı ile uyarmaya başlamış diye bir duyum aldım, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Böyle bir mail forum sahibi bir kişi almış bahsettiğiniz sanırım bu.
Bize herhangi bir şey gelmedi şu ana kadar.
Geldiği zaman Srolobby yönetimi olarak gerekli işlemleri yapacağız :)

Hadii çık artık oyun.
Ben direk 50 tane client açarak başlarım ya gerçekten...
Çok özledim bu oyunu...
Bir an önce çıksa keşke......
Hotana gideceğimiz günleri sabırsızlıkla beklesek...

Valla biz ilk multi client diye bişey var dediklerinde halay çekmeye başlamıştık mahallede :)) O zevki tekrar yaşamak istiyorum full bow party :)) aman çıksında bir an önce
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

tahmini ne zaman açılır?

Son düzenleme:
Valla biz ilk multi client diye bişey var dediklerinde halay çekmeye başlamıştık mahallede :)) O zevki tekrar yaşamak istiyorum full bow party :)) aman çıksında bir an önce
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

tahmini ne zaman açılır?
Pc limit olabilir çokta heveslenmeyin :))

GameGaminin Diğer Satın Aldığı Black desert Oyunu ile kıyaslayın Anlarsınız Nasıl bir yol izleyecegini Şirketini..

Örnek 2 Resim Adet Atacam Çoğu Kişinin Aklındaki Soru İşareti KalkacaktırEkli dosyayı görüntüle 695Ekli dosyayı görüntüle 696Ekli dosyayı görüntüle 696
Bu oyunu Silkroad ile bir tutmayın derim arkadaşlar. Uzun süre oynadım BDO yu. Açılacağı gün ücretli olacağı zaten belliydi. Asıl sıkıntılı kısım sonrasında başlıyor zaten. Bir umutla başladık okadar para veriyoruz p2w içerik olmaz diye fakat sürekli boğuştuk bunla. Defalarca şikayetler oldu falan ama devam ettiler. Üstüne birde hata üstüne hata yaptılar bıktırdılar eski oyuncuları. Bir çok kişi bıraktı benim gibi. Mutluyum kurtulduğuma. Bu sebeble sürekli 30gün ücretsiz gel kardeşim oyna diye diye oyuncuyu yukarda tutmaya çalışıyorlar amaçları bu. Ne kadar oyuncu çekerlerse okadar para ihtimalleri artıyor doğal olarak. Zaten kaliteli oyun olduğu için bilmeyen ve seven kişiler devam ederken yatırım yapıyorlar, yapmak zorunda kalıyorlar. Ancak uzun süre oynayan kişiler biliyorki bu serverda neler neler döndü... İndirimdi, etkinlikti, sınırlamaydı vs yalan belli aralıklarla açıp açıp p2w doruğunu yaşatıp kapatıyorlar sonra diyorlarki p2w yok bu oyunda bak satmıyoruz öyle bişi.

Silkroad da neler olacağıyla ilgili tahminlerime gelirsek benim tahminim ücretsiz olarak açılacağı ve bolca p2w içerik olacağı. Fakat başlarda söyledikleri gibi cüzi şeylerle başlayacaklar ve ufak ufak markete sokacaklar. Yine tahminimce 6 ay baya eğlenicez çünkü BDO nun ilk 6 ayında aldığım zevki birtek Sro ilk başladığım zamanlarda yaşamışımdır. Sonrasındaki durumlarsa firmanın değişip değişmediğine bağlı. BDO daki gibi etkinlik ayağına p2w abanırlarsa ortalık karışmaya başlayacak kızışcak zaten. Bir çok kişi yine bırakacaktır. Belki bi ihtimal biraz akıllandıysa gittiği yere kadar gider diye düşünüyorum. Steam gelirse ben yinede abanmayı düşünüyorum işin aslı. Neler olucak birlikte görücez tabi. P2w olmama şansı yok bence ama en azından ota boka koymazlar minimumda tutarlarda oyun zevkimizi bozmazlar. Pre devil pet vs yeter işte daha ne koyucan arkadaş oyunumuza bakalım bizde.

Tam olarak benim dediğim gibi olacak yani. Başlarca cuzi tutup orayı uçaracaklar. Bir firma hiçmi değişmez ya :D Lanet olsun içimdeki Silkroad sevgisine yoksa hayatta başlamam bu adamların serverına da 1 kaç ay sabredebilirim Silkroad için kanımca. Görücez birlikte artık neler olacak. BDO da yaptığımız şeyi burda da yapmalıyız arkadaşlar onu baştan diyim. P2w içerik görürsek toplanıp grev yapmıştık BDO da. Herkes şehirde pankart açıp oturdu saatlerce ve bi kaç sistemi düzeltmek zorunda kalmışlardı ilk zamanlar. Sonraki yaptıkları hatalardan sonra dağıldı eski oyuncular bidaha olmadı böyle birşey gerçide biz yinede topluluk olarak P2w e duruşumuzu göstermeliyiz. Burda daha server açılmadan bu duyuruyu yapmak isterim. Yoksa sonu BDO gibi olacak.. Rez alın.

@RecLast hacım neredeyse tüm MMORPG türleri pay to win iskeleti üzerine inşa edilir 5 ekleyip 1 çıkarmak göz boyamaktan ibarettir.
Son duyurularında isrodaki vip gibi değerli bir sistemin çara etki eden özelliklerini kaldırdıklarından bahsediyorlar.
Platinium ve VIP olanların saldırı değerleri bile değişiyor isroda.
Bunu kaldırmak risk ister çünkü bir getirisi yoksa kim niye VIP yapsın.
Şirkette biz oyuncuların dediklerine önem verdiğini vurguluyor bu gibi isteklerimizi yayınladıkları maillerle bildirmek daha sağlıklı olacak sanırım :)

2 ayda bir 300 silk çekilir ihtiyaçlar karşılanır, Vip olunur, keyfe bakılır.

Geri