• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

benim tek merakım gamegemi nin acacigi serverde ₺ ile alis veris olacak ona tmm ama diger isro dada gecerli olurmu ?

GameGami resmi websitelerine oyunları kısmına Silkroad Online görseli eklemiş :geek:

jsQInO.png

Referanslarda Joymax bizlere gör kırpıyor :geek:

ra6d6r.png

Basın açıklamasını sabırsızlıkla bekliyoruz :geek:

IP PC limit 1 olsa tamamız
9 veya 10 olması taraftarıyım, 8li pt + 1 stall char + 1 main char. Böyle olsa dahil herkes 10 char açmayacağından, düşündüğünüz kadar gold bot olmaz. Aeolustan örnek vermem gerekirse en çok chara sahibip 4-5 kişinin sahip olduğu charlar sunucudaki kalan oyuncu sayısından daha fazla, tahminimce her sunucuda böyle. Kişi başı 200-300 char cidden abartı. İnsan gibi herkes 10 char açsa bile bu kadar kalabalık olacağını düşünmüyorum. Kabaca matematik hesabı yapılırsa şuan 5 kişinin 200er charı olduğunu varsaysak (sunucuda en fazla chara sahip olanlar. Tabiki bu kişiler tarafından açılan char sayısı daha fazla fakat ben yine iyimser davranıp 200diyorum. Ayrıca sunucudaki diğer gold botları katmıyorum bile) 1000char'a sadece 5 kişi girmiş oluyor. Ama limit 10 olsa bile 100 kişi girecek (keza hepside 10char ile girmeyeceğinden daha fazla olur.)

Son düzenleme:
9 veya 10 olması taraftarıyım, 8li pt + 1 stall char + 1 main char. Böyle olsa dahil herkes 10 char açmayacağından, düşündüğünüz kadar gold bot olmaz. Aeolustan örnek vermem gerekirse en çok chara sahibip 4-5 kişinin sahip olduğu charlar sunucudaki kalan oyuncu sayısından daha fazla, tahminimce her sunucuda böyle. Kişi başı 200-300 char cidden abartı, insan gibi herkes 10 char açsa bile bu kadar kalabalık olacağını düşünmüyorum.
insan gibi 10 char nasıl oluyo?
herkes 10 char açsa, serverda 300 gerçek kişi kalır. hesap etsene

Hala bilinmiyen çok fazla olay var.Bir çok kişi heyecanla bekliyor.Bu bi iş kimse hayrına böyle bir işe bulaşmıyor win win durumu olsun.Hali hazırda Joymax-jcplanetin gelirlerinin %40-%50 Türk oyuncuları tarafından kazanıyorlar.Neden ekmegini riske atsın Türk bir şirkete oyununu açarak.Silk fiyatları ve bot çarları
burdaki en önemli faktör olucak.80cap sadece ch başlatırlarsa oynamam galiba :mad:

insan gibi 10 char nasıl oluyo?
herkes 10 char açsa, serverda 300 gerçek kişi kalır. hesap etsene
10 char açsa bile diyorum, şuan gold botu olanların en az 50 charı var benim bahsetmek istediğim böyle 50-300 char açan kişilerin önüne geçmek. Açacaklarsa bile 10 adet açsınlar diyorum. İnan ki 10 sınır olsa bile bu kadar gold bot olmaz çünkü en azından oynadığın sunucuya bak gold ptsi olanların en az 50 charı oluyor.

Silkroad ile ilgili facebook gruplarında geziniyorum hala 'Lisanslı Private Server' diyenler var 😂 Donate kasamayacağı için karalama kampanyası başlatan insanlar türemiş ne yapacaklarını şaşıyorlar garip gerçekten :)

Silkroad ile ilgili facebook gruplarında geziniyorum hala 'Lisanslı Private Server' diyenler var 😂 Donate kasamayacağı için karalama kampanyası başlatan insanlar türemiş ne yapacaklarını şaşıyorlar garip gerçekten :)
Joymax %51'ini sattı Burak niye inanmıyorsun Fake yav fakkeeeeee 😂😂😂😂😂😂😂

10 char açsa bile diyorum, şuan gold botu olanların en az 50 charı var benim bahsetmek istediğim böyle 50-300 char açan kişilerin önüne geçmek. Açacaklarsa bile 10 adet açsınlar diyorum. İnan ki 10 sınır olsa bile bu kadar gold bot olmaz çünkü en azından oynadığın sunucuya bak gold ptsi olanların en az 50 charı oluyor.
Her serverda maksimum, bak bunu yılların tecrübesiyle söylüyorum maksimum 4 kişi gold pt yapıyor. Kalanı sen ben gıbı vatandaş. Max 1 tane gold ptsi olur o da servera koymaz. Ama bu 3-4 yam yam 200-300 char açıyor. Dosyalar karman çorman. Vuruyorlar vurgunu sonra ben para yatırmadan oyun oynadım. Oyun oynasan ne olur serverın anasnı ağlattın.

Geri