• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Şuan oyunda 2 sunucu var joymax ve jc planet, 3.sunucuda bu gamegami olacak arkadaşlar fazla bisey beklemeyin en güzel tarafı alışveriş TL bazında olacak. Silk fiyatları %50 düşse yine yeter bence.

Lütfen araştırmadan kesin yazma, Silkroad'ın bilmediğimiz çok sürümü var hala yayında olan Taiwan SRO, Vietnam, Japan, JC Planet, KSRO, iSRO ve Tayland (Black Rogue diye geçer :) ) sürümleri var.
çok heyecanlanmamak lazım, bizim özlediğimiz 80 cap only ch sürümü artık offical serverlara gelemez. 80 cap only CH başlayacak bence 80 level adamların elinde 9dg sunlar göreceğiz yerden 9dg droplar açık olacak sadece Eris, Xian ve diğer old dedikleri serverlardaki gibi Cap (Maksimum Level) ve bölge güncellemesi olacaktır. TL ile satış yapılması evet bizim için karlı ama heyecanlanmamak lazım iSRO'nun TL ile oynanılan hali.

Ayrıca iSRO'daki Türk yoğunluğu çok fazla. Joymax'ın bunu kaybetmek isteyeceğini hiç sanmıyorum açıklamayı bir de o taraftan beklemeliyiz.

IP Limit 1 olsun diyen arkadaşlar var bu imkansız.. PC Limit isterseniz oda illegal bir durum. ( Hiç bir yazılım kullanıcının izini almadan Donanım Numaralarına erişemez. Bunun için özel izinler lazımdır. ) Botting ve Multiclient engellemek için tek çözüm Steam gibi görünüyor. Oyunun Steam Sürümünü Türkiye Sunucusu ile göremeyiz. Bu sunucuda da Gold Partyler ve botlar göreceğiz bende bir tane açacağım.

Bekleyelim görelim, forumu kullanmıyorum fakat bu konuyu takip için ara ara gireceğim.

Oynamıyorlardır %70 çünkü kendi ülkelerine özel bir sürüm var şahsen bende oynamam isroyu resmi türk sürümü gelirse tercihen dolar kurunu baz almasındansa türk lirasını baz alan oyunu tercih ederim :)
Hele bi 3. çeyrek diyorlardı :D Haziran sonu gibi bazı şeyler daha da netleşir :D O zaman gelsin bakalım ne olcak :D

Eskiden doldurduğumuz serverların halini, slotların halini, global rezilliğini, hırsızlıklar, gold botlar derken, açıkçası ben TL dışında hiçbirşeyin daha iyi olacağını sanmıyorum :). Çok karamsarım ben bu gamegami konusunda :)

Hala şüphe ile yaklaşan arkadaşlar için JC Planetin destek ekibinede sorduk ve onlarda bu sözleşmeyi doğruladı 😀

AvjCF4.png

Kral ortak bir metinle nelerin daha iyi olabilceği ile alakalı bir toplu mail atma durumu söz konusu olur mu. Bir aracı olsan.

Hala şüphe ile yaklaşan arkadaşlar için JC Planetin destek ekibinede sorduk ve onlarda bu sözleşmeyi doğruladı 😀

AvjCF4.png

Olay artık resmiyet kazandığına göre yeni soru işaretleri çıkıyor ortaya. Sizce nasıl bir server olacak? Aynı client üzerinden mi giriş yapılabilecek yoksa yeni bir clientten mi? Tek bir server mi olacak eğer öyleyse kapasitesi nasıl olacak? Yoksa birden fazla server mi açılacak? Cap kaç olacak? Ben eski bir silkroad oyuncusuyum bu yeni artı basmalar blue basmalar vip üyelikler değişik petler vs. onlardan anlamam o şekilde gelecekse de muhtemelen başlamam. Sizce öyle mi gelecek yoksa bildiğimiz eski usül silkroad olarak mı gelecek?

Olay artık resmiyet kazandığına göre yeni soru işaretleri çıkıyor ortaya. Sizce nasıl bir server olacak? Aynı client üzerinden mi giriş yapılabilecek yoksa yeni bir clientten mi? Tek bir server mi olacak eğer öyleyse kapasitesi nasıl olacak? Yoksa birden fazla server mi açılacak? Cap kaç olacak? Ben eski bir silkroad oyuncusuyum bu yeni artı basmalar blue basmalar vip üyelikler değişik petler vs. onlardan anlamam o şekilde gelecekse de muhtemelen başlamam. Sizce öyle mi gelecek yoksa bildiğimiz eski usül silkroad olarak mı gelecek?

Bence şahsen bu petlerin ve jobların olması mantıklı neden ekstra özellikler vermesi iyi bir durum ancak şu var artı basmalar 12 den sonrası için ve blue basmalar bunların hepsi mantıklı gelmiyor bana hepsi para tuzağı bunlar olmaz ise ya da birebir olarak aynı server kurulumu olursa işte o zaman Silk fiyatları burada en önemli durum olacaktır.
Server kurulur açılır ancak türk playerler için en önemli durum SİLK fiyatların nasıl olacağı çünkü yine dolar olursa hiç bir anlamı kalmayacaktır server açmalarının bu benim görüşim.

Bir diğer bilgilendirme hususunda tabi ki yapılabilir araştırmalar yapılır. Bakalım neler bekleyecek bizleri göreceğiz.

Whell olayı dışında pek göze çarpan bir sey yok kesinlikle olmamalı...yeni pet sistemi ve Aweken ile item uprage burda da olacaktır ve olmalıdır Aweken tamamen player dostu bir sistem (astral,luck,immortal bir arada ve -1 düsüyor) ...he çok nadir de olsa 11 dg ustu itemleri farklı yöntemlerle (event,uniq vb.) ile elde etme getirilebilir...başlangıc muhtemelen 90 cap eu chin ve ilk etapta farklı clientte 3 server olabilir (yığılma olucak gibi cünkü)...onun dışında FTW'de zerk ve scroll kullanımını kapatarak-proxyi kesinlikle engelleyerek-gold bot bildirimlerine aninda dönüş yaparak-ip limit düzenlemesi getirerekte oyunu çok cok güzelleştirebilirler.

1-Bu Konuda Karamsar Olanların Şimdi Sesi Çıkmıyor
2-Diyorlar Ki Farklı Client'ten Oynanırsa Bu İsro Olmaz Pvp Server Olur (Japanese Sro,Korean Sro,vb.Farklı Client'ten Oynanmıyor Mu?)
3-Sadece Bu Konu İçin Bu Siteye Üye Olup Bizi De Kendileri Gibi Karamsarlığa Düşürmek İsteyenler Var
4-GameGami Diye Bir Şirket Yok Diyenler Tıpış Tıpış Oyun Açılırsa Bizden Önce Koşacaklar Oyuna

1-Bu Konuda Karamsar Olanların Şimdi Sesi Çıkmıyor
2-Diyorlar Ki Farklı Client'ten Oynanırsa Bu İsro Olmaz Pvp Server Olur (Japanese Sro,Korean Sro,vb.Farklı Client'ten Oynanmıyor Mu?)
3-Sadece Bu Konu İçin Bu Siteye Üye Olup Bizi De Kendileri Gibi Karamsarlığa Düşürmek İsteyenler Var
4-GameGami Diye Bir Şirket Yok Diyenler Tıpış Tıpış Oyun Açılırsa Bizden Önce Koşacaklar Oyuna
Dün twitch izleyenler görmüştür yayıncıların aklı gitti😃😃 ben çok merak ediyorum "biz şu kadar playerız guildimizle belirli ücret karşılığında sizin servera gelmek istiyoruz" diye, GameGami'ye mail attılar mı puahahahshshshs

Dün twitch izleyenler görmüştür yayıncıların aklı gitti😃😃 ben çok merak ediyorum "biz şu kadar playerız guildimizle belirli ücret karşılığında sizin servera gelmek istiyoruz" diye, GameGami'ye mail attılar mı puahahahshshshs
Umarım böyle bir aptallık yapmazlar silkroad oyuncuları adına utanç duyarım bazı tiplere denk geldim bana yayıncılık vermezse umrumda değil diye söylenen resmi sürümü private sunucu zannediyorlar yayıncılarından oyuncularına varana kadar içler acısı bir eziklik umarım RESMİ SÜRÜMÜN ne demek olduğunu geç olmadan anlarlar 😂

Umarım böyle bir aptallık yapmazlar silkroad oyuncuları adına utanç duyarım bazı tiplere denk geldim bana yayıncılık vermezse umrumda değil diye söylenen resmi sürümü private sunucu zannediyorlar yayıncılarından oyuncularına varana kadar içler acısı bir eziklik umarım RESMİ SÜRÜMÜN ne demek olduğunu geç olmadan anlarlar 😂
Dur Burak kardeşim suyu bulandırma, daha JoyMax bilboordlara "ben GameGami ile anlaştım pvp swler bitti kesin bilgi" diye ilan vermedi puahahahaha

Bence böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum. Nedeni ise zaten hali hazır da silk fiyatlarının TL dönmesi ve gerçekten olması gereken fiyatlara inmesi durumunda inanıyorum ki çok aşırı bir şekilde serverlara playerlar akın edeceklerdir.

Bu sebepten ötürü guildler bizi al şu kadar karşılığında şeklinde teklif te bulunacaklarını sanmıyorum. Yaptıklarını varsaysak bile Game gami bu durumu kabul edeceğini sanmıyorum...

Geri