• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

İngilizce media phbotta sorun çıkarıyor bilginiz olsun.Orjinal media kullandığımda botta hiç bir sorun yok.İngilizce yapınca bot başlatılamıyor bilginiz olsun.
yav bari şu oyuna bot sokma bot yok diye giriyoz senin gibiler hemen donate kascak. kardeşim benim zevkini al cık

Son gelen patchten sonra sıkıntı çıkarmaya başladı, güncellenmesi mümkün müdür?

Son gelen patchten sonra sıkıntı çıkarmaya başladı, güncellenmesi mümkün müdür?
Kontrol ettiğimde herhangi bir sorun görünmüyor tam olarak ne sıkıntı yaşıyorsun?

adbpfgy.png

Oyuna phbot ile girmiştim bugün gelen maili Türkçe'ye çevirdiğimde 3. taraf yazılımlar kullandığım için hesabımın banlandığını söylüyor

Oyuna phbot ile girmiştim bugün gelen maili Türkçe'ye çevirdiğimde 3. taraf yazılımlar kullandığım için hesabımın banlandığını söylüyor
phBot kullandıysan banlamışlardır.
Bot yasak media.pk2den ban yeme durumun pek yok zaten var olan oyun dosyasında basit metin düzenlemesi yapıyorum. Ama oyuncular tarafından şikayet edilirsen ondanda banlanırsın.

Oyunda bot tamamen mi yasak ? Phbot haftalar öncesinden güncelleme yaparak eklemişti hiç tahmin etmemiştim böyle olacağını

Oyunda bot tamamen mi yasak ? Phbot haftalar öncesinden güncelleme yaparak eklemişti hiç tahmin etmemiştim böyle olacağını
Aynen yasak bakmayın trsroda rahat rahat kullanıldığına her bölgesel sürümün kendine göre kuralları mevcut.
Pk2 edit içinde yasak deniyor ben içerik olarak üretir paylaşırım kullanıp kullanmamak sizlere kalmış sorumluluk kabul etmiyorum.

media Give Ban ? i got ban from game and when make ticket team told me you using third-party software

media Give Ban ? i got ban from game and when make ticket team told me you using third-party software
Only you can see the Media.pk2 interface. This is not detectable.
If you take an image from the game and send it to your friends and they complain, you will be banned.
The silly rules of the regional version, nothing to do.

Geri