• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bu ilk baştaki Ghost Curse'ye dalıyor. Onu nasıl engelleyebilirim.

Kasılma alanına script olarak nasıl ekleyeceğim?
pHbotta yeniyim de. :)
Buldum.

Son düzenleme:
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi ilk treasure box odasını arasıra atlıyor. Bazen mobların önünde dona kalıyor bekliyor. Kendim range ayarlıyorum bazen mob bile atladığı oluyor. Kısacası botu çalıştırıp başından ayrılırsan bot kesinlikle biyerde tökezliyor.Bence Plugin veya bot sıkıntısı yada Sv ping sorunu başka nedeni olduğunu düşünmüyorum.

Bu ilk baştaki Ghost Curse'ye dalıyor. Onu nasıl engelleyebilirim.

Görseldeki Alana gelip sağ tıkla Ekle dedikten sonra ''Ghost Curse'' diye arat tek tek ekle buraya sonra toplu seçip sağ tık yap yoksay diye işaretle :)

5gtSQq.png

Burak bey 1.mapde slotları kestikten sonra olduğu yerde çok bekliyor bununla ilgili çalışma olursa çok iyi olur
Ayrıca kamp no 1in sol üstünde moblar sıkışıyor

Burak bey 1.mapde slotları kestikten sonra olduğu yerde çok bekliyor bununla ilgili çalışma olursa çok iyi olur
Ayrıca kamp no 1in sol üstünde moblar sıkışıyor
Beklemesi sunucudaki lag ilede ilgili olabilir mobların sıkışmasına malesef bir müdahale yapamam oyun algoritması kendi spawn ediyor 😁

hocam sürekli duruyor mobların arasına gidip bekliyor dalmadan ölme olasılıgı çok yüksek ben şuan bunu 37 levelde TRSRO Troyada sos set sun +8 silahla deniyorum setim olmasa ölmemek mümkün değil birde 1 2 mob olunca hiç başlamıyor
Çalışma gerçekten çok güzel elinize saglık fakat şu dediğim gibi mobların arasına gidip bekleme olayları çözülürse çok iyi olur çünkü dayanması çok zor oluyor bakarken ölüyor char bakmasak ne olur kim bilir :D ( Ben hiç ölmeden dönüyorum elle ) Tekrar tekrar teşekkür ederim bu eleştiri değil sadece yardımcı olmanızı rica ederim iyi günler

@calip41 sebebi tamamen sunucu ile ilgili nasıl bir yoğunluk varsa oyun sapıtıyor demekki 🤣
Ben vsro fileste kendi halime denediğimde sorunsuz şekilde yapıyordu akşam videoda hazırlayayım youtube için 🙂

aaah çıldırıcam üst üste aynı yere 4 kere gidip ölüp durdu ya konuyu okuyorum çözüm bulunmuşmu diye her seferinde ölüyorum lanet :mad: :D
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Hocam şu mobların yanına gidip ölene kadar bekleme olayını çözebildinmi ?

Son düzenleme:
yok olmuyor bende çözemedim takılıyor geri gidiyor geliyor duruyor bekliyor mobların tam ortasına gidiyor malum ölüyor.çok vasla detay sıkıntıları var.eline sağlık da ama eskikleri çok gibi .bide şu autodungeon da birşeyler işaretlememiz gerekiyor mu?

yok olmuyor bende çözemedim takılıyor geri gidiyor geliyor duruyor bekliyor mobların tam ortasına gidiyor malum ölüyor.çok vasla detay sıkıntıları var.eline sağlık da ama eskikleri çok gibi .bide şu autodungeon da birşeyler işaretlememiz gerekiyor mu?

Sanırım bu togui scripti bayağı başınızı ağrıtmış :D
Yenisini hazırlıyorum 1 saate kalmaz güncellerim :)

Sanırım bu togui scripti bayağı başınızı ağrıtmış :D
Yenisini hazırlıyorum 1 saate kalmaz güncellerim :)
Valla süper olur herkes seni bekliyor :) böyle seri olsun çok bekliyor bide direk mobların ortasına gitmesin kenardan kenardan vursun bide bende bütün haritayı temizlemedi bile gerçi kamp 1 kadar dayanamadım scripe ondan sonrasını bıraktım :S

Valla süper olur herkes seni bekliyor :) böyle seri olsun çok bekliyor bide direk mobların ortasına gitmesin kenardan kenardan vursun bide bende bütün haritayı temizlemedi bile gerçi kamp 1 kadar dayanamadım scripe ondan sonrasını bıraktım :S

Kenardan vurma işini herkesin çarına göre ayarlama şansım yok ama şuankinden daha iyi durumda bir script hazırlıyorum bitsin test eder paylaşırım :)

ITTgjL.png

Arkadaşlar togui için yeni script hazırlandı görseldeki gibi yeni hali. 1. sayfadaki ilk mesajdan yeniden indirin.
Lütfen sağlam setli çarlar ile gitmeyi unutmayın.
Botun sürekli mob kestikten sonra durması scripti tanımlayarak ilerlemesinden dolayı bu scriptede sorun yaşacağınızı zannetmiyorum :)

scripti nasıl tanımlıcaz onu da yazsaymışsın iyi olurdu :D

Geri