• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bazi Moblari görmuyor radius 15 oldugundan galiba ve bi kac yeri atliyor moblari görmuyor

Son düzenleme:
@hakan58 @Moonfire
Arkadaşlar mobların bazılarını kesmeden devam etmesinin sebebini buldum alanı ufak ayarladığımız için mobları görmüyor fakat script içerisinde yeni değişiklikler yaptım togui için olanı yeniden indirip tekrar deneyin :)

Plug-in botta görünüyor ama tıklayınca alakasız ayarlar var sanki. Mob çeşitleri felan yazıyor. Foto atmaya çalıştım çok büyük diye iptal etti.
Yapılması gereken şey plugini indirip bot klasöründeki ilgi yere atmak ardından bottaki eklentiler kısmından yenile dedikten sonra eğer plugin geliyorsa ek bir ayar yapmanıza gerek yok biz script içerisine AttackArea komutu girdiğimiz için bot scriptte AttackArea kısmına geldiğinde menzili en yüksek seviyeye ayarlayıp alanı temizliyor. Bot temizledikten sonra mob bulamazsa komutuna devam eder 🙃

auto fgw yaptigim zaman bu ilk box cikan yeri bot atliyor oraya gittmiyor malesef sen bulanirken bi sorun cikmiymiydi

auto fgw yaptigim zaman bu ilk box cikan yeri bot atliyor oraya gittmiyor malesef sen bulanirken bi sorun cikmiymiydi

Şuan deniyorum sorunsuz gidiyor ve box'ta kesiyor :unsure:

FkB5rB.png

ilginc bende arada donuyor fgw berili yerlerde sende hic oldu mu peki böyle bisi

Bide yeni script de Attackarea yi bisi yazilmamis orasi bos mu dursun yoksa radiusu 20-30 mu yapalim

ilginc bende arada donuyor fgw berili yerlerde sende hic oldu mu peki böyle bisi

Bide yeni script de Attackarea yi bisi yazilmamis orasi bos mu dursun yoksa radiusu 20-30 mu yapalim

Böyle bir şey olmuyor bende şu ufak ayarları göstereyim bunu yapın.
Kasılma Alanı > Ayarlar kısmına geliyorsun ''Kasılma Alanında Engel Tespit Etmeyi Aktifleştir'' ve ''Engellerin etrafından dolaş'' olanı tikleyip öyle deneyin :)
Bir şey yazmayışımın sebebi range ufak olunca 15 20 gibi bot bazı mobları kesmiyor diye arkadaşlarlar şikayet ettiği için bir range ayarlatmadım.
Boş bıraktığımız zaman bot maximum olanı ayarlayıp mekanı temizliyor :)

HzKIyh.png

onlar bende isaretli bidaha denicem bakalim tesekkürler :)
FGW girdigim zaman normal yapior herseyi bi anda lag giriyor car oluyo sonra oyundan atiyor anlamadim neden böyle yapior

arada geldi yolladan geri dönuyor devam gittmiyor kapi kapali oldugu halde devam gittmeye calisiyor

Malesef troya ^^

@Burak Yoğun bu komut dosyaları TRSro çalışıyor mu? Ayrıca 101-110da 3 yıldız FGW için komut dosyası var mı?

Geri