• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

101 110 arası paylastıgın gemı 3 ve 4 yıldız script sanırım 1 ve 2 scripti lazım var mı eliniz de

usta mobları buluyor atak yaqmak için baya bi bekliyor onu nasıl yapacaz bot atak yapana kadar mobların hepsi vuruyor ölüyom ya

hocam sürekli duruyor mobların arasına gidip bekliyor dalmadan ölme olasılıgı çok yüksek ben şuan bunu 37 levelde TRSRO Troyada sos set sun +8 silahla deniyorum setim olmasa ölmemek mümkün değil birde 1 2 mob olunca hiç başlamıyor
Çalışma gerçekten çok güzel elinize saglık fakat şu dediğim gibi mobların arasına gidip bekleme olayları çözülürse çok iyi olur çünkü dayanması çok zor oluyor bakarken ölüyor char bakmasak ne olur kim bilir :D ( Ben hiç ölmeden dönüyorum elle ) Tekrar tekrar teşekkür ederim bu eleştiri değil sadece yardımcı olmanızı rica ederim iyi günler
bende de suan oyle yapamıyom ya beklerken ölüyor

usta mobları buluyor atak yaqmak için baya bi bekliyor onu nasıl yapacaz bot atak yapana kadar mobların hepsi vuruyor ölüyom ya

bende de suan oyle yapamıyom ya beklerken ölüyor
Atak yapmasında çok aşırı bekliyorsa gecikme azaltma seçeneğini kullanın

syt1125.png

Buna ek olarak becerileri sırayla kullan, düşük canavarlara kullan gibi şeyleri seçili olmaması gerek bunlar açıksa kapatın

usta kafayı yicem bota güncelleme geldi, güncelledim. şimdide klasördeki eklentiyi görmüyor :D

Plugin içerisinde bir değişiklik yapıyor musun?
Yok usta, plugins boştu. Bende yeniden autodungeon indirip attim. Bide 101-110 script var sadece. Baska bisiler daha vardi önceden. Güncellemeden sonra sanki birisi hepsini elle silmis. Plugins bomboştu. Botu silip tekrarmi kurmayi denesem.

Yok usta, plugins boştu. Bende yeniden autodungeon indirip attim. Bide 101-110 script var sadece. Baska bisiler daha vardi önceden. Güncellemeden sonra sanki birisi hepsini elle silmis. Plugins bomboştu. Botu silip tekrarmi kurmayi denesem.
Sanırım ryan bu eklentiyi trsro için kapatmış fakat kendisinden rica edip tekrar aktif ettirdik tekrar dener misin?

Geri