• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

kanka denedim görmedi dedim bide ben script çizeyim bot script ten yakın npclere baktım bot görmüyor

Herhangi bir bilgim yok çalışıyor olması lazım.
Eğer çalıştıramazsanız bot geliştiricisine sorarım.
Şişirme süresi olarak 4 saniye olanı yüklüyor onu whitelist yapmış ama dosya içinden süreyi 1 saniye yapınca onu yüklemiyor. O da olsa süper olur 4 saniye çok fazla.

Şişirme süresi olarak 4 saniye olanı yüklüyor onu whitelist yapmış ama dosya içinden süreyi 1 saniye yapınca onu yüklemiyor. O da olsa süper olur 4 saniye çok fazla.
Belki oyun bozulmasın diye 4 saniye gibi bir süreyi baz almışlardır.
Eğer plugin çalışıyorsa sıkıntı yok :)

Konudaki plugin güncellendi.
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu plugin 1 saniyede balonları şişirip patlatıyor ve return atmıyor.
phBotun whitelistine de eklendi TRSROda çalışır durumda.
Plugin için @Apolytica 'ya teşekkürler.

Otomatik Görev: [Rubber Pieces Toplayın] Görev kabul edilmiş veya görev eşyası eksik

yazıyor ne olabilir sizce

eklentiyi plugin dosyasının içine atmama rağmen botu arayüzünde eklenti görülmüyor yeniden yükle yapmama rağmen videolu anlatan birisi herkesin problemine kalıcı çözüm üretir

eklentiyi plugin dosyasının içine atmama rağmen botu arayüzünde eklenti görülmüyor yeniden yükle yapmama rağmen videolu anlatan birisi herkesin problemine kalıcı çözüm üretir
Eğer botu setup ile kurarken düzgün kurduysan eklentilerin gelir çok bir ayarın yoksa botu setup ile tekrar temiz kurmanı öneririm yoksa
Konudaki yeni eklentiyi indirip bunu:''
''
Botun kurulu olduğu yerdeki plugin klasörüne atacaksın.

gseu0rf.png

Daha sonra bottan eklentiler kısmından gelip yeniden yükle yapacaksın hepsi bu

g2f2hpv.png

çok fazla ayar olduğu için botu silemem 2. seçeneği yükledim attım plugin dosyasının içine senin eklentilerin sonunda .py var bende çıkmıyor bu yüzden problem olabilir?

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-08-08 155205.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-08 155205.png
    44.7 KB · Görüntüleme: 7
çok fazla ayar olduğu için botu silemem 2. seçeneği yükledim attım plugin dosyasının içine senin eklentilerin sonunda .py var bende çıkmıyor bu yüzden problem olabilir?
Ayarlarında bir sorun olabilir eğer o not defteri ile açılıyorsa açıp farklı kaydet diyerek phyton dosyası olarak kayıt etmelisin

Geri