• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru SİLKROAD PARTY

maraahmet99

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Milet
8 Lİ PARTİ İÇİN EN İYİ BUİLD SEÇİMLERİ NEDİR WAİRORLAR CLERİC Mİ OLSA DAHA İYİ BARD MI YOKSA ROGUE Mİ SIFIRDAN KASMAK İÇİN İLERİKİ SEVİYELERDE ÖNEMLİ TABİ.

2 wiz cleric
1 wiz bard
1 wiz warlock
1 spear( warior da olur İNT Bow Da olur lure için)
1 bard /tercihe göre yan build cleric
1 warior cleric
1 cleric str

2 warior
1 bard
1 cleric
1warlock
3 Wizz
Tercihe göre 4 wizz de yapılabilir ama warlock hem lure hem debuff çok iyi oluyor

Ben de oyuna çok ara verdim ve 8/8 pt kurmayalı en az on sene oldu. Yan buildleriyle ve STR - INT belirterek en ideal 8'li parti tavsiyesi nedir? Sevgili @Burak Yoğun hocam sen de bakarsan sevinirim. Direkt link de koyabilirsin ben bi 40 dk'dır bakıyorum foruma ama bulamadım.

Hatta şöyle bir şey yapayım. Buraya kafamda kurguladığım bir parti modeli yazayım. Biliyorum bu parti pek de ideale benzemiyor ama çevremdeki charlar ile ne yapabilirim düşüncesiyle biraz da bu kombin oluştu.

• 1x Spear - Nuker - Int ( Hem Çin char aşkımız hem de bir tık dayanıklılık katar mı acaba düşüncesi ile wiz yerine bu)

• 1x Force - Nuker - Int ( En merak ettiğim sorulardan biri burayla alakalı: Force debuffları warlock' ın yerini tutar mı? Yani Wizard Warlock'ın yerini tutar mı? Damage olarak elbette wiz gibi olamaz ama hem ress hem harmony hem de çin dayanıklılığı avantajları ne kadar tatmin edici olur?)

• 1x Wizard - Cleric - Int

• 1x Wizard - Bard - Int

• 1x Cleric - Warlock - Int ( Biliyorum Cleric rodu çıkarıp debuff atamayacak ama olur da bir vs falan atarsa en azından biraz iddialı olsun istedim. Asıl soru bir pt'de Cleric STR mi olmalı?)

• 1x Bard - Cleric - Int ( Bazı Bard skillerinde MP yetmiyordu gibi bir şeyler hatırlıyorum, o yüzden int )

• 1x Warrior - Warlock - STR ( Hem Warrior buff ı verip hem serap skili ile lure katkısı yapabilir mi?

• 1x Blader Chn - STR ( Lure yapabilir mi? Çok sevdiğim bir arkadaşımın buildi, pt de o da olsun istiyorum)

Ek soru 1: Bu partide Bless eksik olur mu? Bu bize sıkıntı çıkarır mı?

Ek soru 2: Atak ve Defans dengesi sizce nasıl?

Ek soru 3: Fellow Petler 4 Atak charı için Tüy, 4 Buff charı için Savunmacı mı olmalı?

Bonus soru: STR Bard tam olarak ne işe yarar?

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
Burak Yoğun, Silkroad severler için bir değer... :)

Teşekkür ederim Burak hocam. Baştaki 2x Warrior hariç geri kalan hepsi int sanırım, öyle mi?

Teşekkür ederim Burak hocam. Baştaki 2x Warrior hariç geri kalan hepsi int sanırım, öyle mi?
Evet warriorlar str diğerleri ise int tavsiyem her çarın rütbe görevlerini yapmanız çünkü slotta çok faydasını görürsünüz.
Eğer sadece gold farmı ile kullanmayı düşünmüyorsan bu parti ile bir çok aktiviteyi rahat yaparsın

Geri