• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

kral son sürüme günceller misin? bi senin konun var orjinal sro da..

hallettim bi önceki version çalışıyor bunda bi sıkıntı var bi hata veriyor diğer versyonu denedim oldu
Hangi oyuna hangi sürümü denemeye çalışıyorsun?
Eğer trsro için olan sro_clienti gidip isroya atıp oyunu açmaya çalışırsan tabi ki açılmaz.
İsro için olanı da trsroya atarsan yine aynı şekilde açılmaz oyun.

Hangi oyuna hangi sürümü denemeye çalışıyorsun?
Eğer trsro için olan sro_clienti gidip isroya atıp oyunu açmaya çalışırsan tabi ki açılmaz.
İsro için olanı da trsroya atarsan yine aynı şekilde açılmaz oyun.
bu konuda ki ile tr sroya giriş yaptım sorunsuz çalışıyor fakat bu konu da ki olmadı onu diyorum şuan bi sorun yok her şey yolunda eline sağlık...

gg_85ff35f73783cb4601.png

Merhaba Srolobby Ailesi :cool:

Bugün sizlere silkroad online için hazırladığım multi clienti paylaşacağım.

Multi Client nedir?

1 adet ile sınırlı olan client açma sayısını birden fazlaya çıkarmaktır.

Lütfen herhangi bir oyun çökmesi ve bozulmasına karşı orijinal sro_clientinizin yedeğini mutlaka alın!

Çalışma mantığı basittir ilk clienti başlatıp açılması bekleyin, ardından tekrar launcherden giriş yapıp diğer clienti açın bu şekilde kullanabilirsiniz.

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Rar Password: Srolobby​
Ben hala multiclientin ne ise yaradigini anlamadim , TRSRO da bana ne faydası olur onu söyler misiniz :)

Ben hala multiclientin ne ise yaradigini anlamadim , TRSRO da bana ne faydası olur onu söyler misiniz :)
Launcherin 1 adet oyun açma sınırı var bunu kaldırıyor dilediğin kadar client açabiliyorsun bu işe yarar fakat bu isro için trsro için şunu kullanacaksın.

start deyip exite basıyorum, tam intro öncesi siyah ekran gelip kendi kendine kapanıyor. son yorumlarda çoğu aynı sorunu yaşıyor, ama cevap olarak, bende oluyor sende sorun var diyorsun.

start deyip exite basıyorum, tam intro öncesi siyah ekran gelip kendi kendine kapanıyor. son yorumlarda çoğu aynı sorunu yaşıyor, ama cevap olarak, bende oluyor sende sorun var diyorsun.
Ben paylaştığım şeyi denemeden paylaşmıyorum eğer sizde çalışmıyorsa bilgisayarınızda eksik yazılım vardır oda sizin çözmeniz gereken bir şey.

gg_85ff35f73783cb4601.png

Merhaba Srolobby Ailesi :cool:

Bugün sizlere silkroad online için hazırladığım multi clienti paylaşacağım.

Multi Client nedir?

1 adet ile sınırlı olan client açma sayısını birden fazlaya çıkarmaktır.

Lütfen herhangi bir oyun çökmesi ve bozulmasına karşı orijinal sro_clientinizin yedeğini mutlaka alın!

Çalışma mantığı basittir ilk clienti başlatıp açılması bekleyin, ardından tekrar launcherden giriş yapıp diğer clienti açın bu şekilde kullanabilirsiniz.

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Rar Password: Srolobby​
kardeşim şuan çalışıyormu ??

Geri