• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

gg_dc2025f983621824c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi ;)

Bugün sizlere phbota otomatik nasıl forgotten world yaptırabilirsiniz bunu anlatacağım :cool:

Öncelikle ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
'' indiriyoruz.

Ardından botumuzun ''Plugins'' isimli klasörüne atıyoruz.

ss4J2R.png

Daha sonra botun sol menüsünde ''Eklentiler'' kısmına gidiyoruz ardından ''Yeniden yükle'' yazıp yüklediğimiz pluginin aktif olmasını sağlıyoruz. :)

wNtLts.png

Eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan forgotten worldümüz sorunsuz devam ediyor :)

ilRfNg.png

Sizin yapmanız gereken hangi seviyedeki fgw'ye gidecekseniz onun taşını bulup açmanız ve pluginde hangi fgw haritasına gidiyorsanız oraya ait mob tiplerini pluginden seçmelisiniz aksi takdirde bot hiç bir şeye dalmaz.

33aovz7.png

Ardından fgw taşı ile içeri girdikten sonra bufflarınızı kendiniz solo şekilde 1 kere basın karaktere ardından botu başlatıp otomatik fgwnin keyfine bakın :)

Togui Village

ITTgjL.png

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Flame Mountain

BIkHkF.png

İndirmek İçin:

Shipwreck 91-100

zGKOVy.png

İndirmek için:

Shipwreck 101-110

nhLK3f.png

İndirmek İçin:

Scriptleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz scriptler ile ilgili bir sorun yaşadığınızda mutlaka konuya yazın ;)

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:
bu script belgesini hangi klasöre yüklememiz lazım acaba?
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Aynen öyle fgw taşını açtın diyelim togui yapacaksın scripti indirip tanımlat bota kasılma alanı kısmindan sonra çarı map içine girdir botu başlat keyfine bak 🙃
script nasıl tanımlatılır?

pekiya o eklentiyi nasıl sbota kurucam ken sıfırdan scriptl yapsam o ekllentideki attack kodu çalışırmı

Hocam merhaba, silkroadTR de kulklanmak istiyorum plugininizi. Ama plugins klasörüne atıp yeniden yükle deyince sekme olarak gelmiyor karşıma. Sebebi ne olabilir sizce?

Hocam merhaba, silkroadTR de kulklanmak istiyorum plugininizi. Ama plugins klasörüne atıp yeniden yükle deyince sekme olarak gelmiyor karşıma. Sebebi ne olabilir sizce?
Merhabalar öncelikle plugin bana ait değil.
Şu konudan bu plugini indirip güncellemesi geldiyse eklentilerin güncellemesini yapın düzelecektir konudaki plugini de akşam güncelleyeceğim.

Merhabalar öncelikle plugin bana ait değil.
Şu konudan bu plugini indirip güncellemesi geldiyse eklentilerin güncellemesini yapın düzelecektir konudaki plugini de akşam güncelleyeceğim.

Teşekkür ederim hocam, akşam güncellediğinizde yenisini indireceğim. Elinize emeğinize sağlık bu arada.

Teşekkür ederim hocam, akşam güncellediğinizde yenisini indireceğim. Elinize emeğinize sağlık bu arada.
Kontrol ettiğimde plugin hala 1.5.5 sürümünde sizin konuya attığınız link discord botu yapmak için kullanılan bir konu oto dungeon ile alakası yok.
Sorunsuz bir şekilde çalışması lazım eğer çalışmazsa plugin geliştiricisine ulaşalım kontrol ettirelim.

Kontrol ettiğimde plugin hala 1.5.5 sürümünde sizin konuya attığınız link discord botu yapmak için kullanılan bir konu oto dungeon ile alakası yok.
Sorunsuz bir şekilde çalışması lazım eğer çalışmazsa plugin geliştiricisine ulaşalım kontrol ettirelim.

Hocam tekrardan merhaba,

Örnek gösterdiğim plugin tamamen rastgele bulduğum bir plugin idi sadece phbottan mi kaynaklı diye denemek adına.

Sizden cevap beklerken bugün geliştiricisinin sitesine ulaştım ve oradaki linkten indirdiğim xAutoDungeon.py dosyasını sorunsuz okuttum ve çalıştırdım. Sizleri de bilgilendirmek isterim.

Bahsettiğim indirme linkine ait sayfayı da buraya bırakıyorum:

İlginiz için minnettarım, teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba Burak
Ignore Monster kısmına Ghost Curse eklememe rağmen ona vurmaya devam ediyor. Korumadan Ignore dedigimde ise onu orda sayıyor dalmıyor ama sayıyor. İlerlemiyor dolayısıyla. Buna bir çözüm bulabilir misin?

101 110 2 yıldız sc yok mu

kanka plugınler bota yuklenmıyor Auto Dungeon vardı bende senın burdakını ındırıdm yukledım bendekıde gitti

Son düzenleme:
101 110 2 yıldız yok mu kanka sc

Şuan için mevcut değil en kısa sürede hazırlayıp paylaşırım.
Konuda scriptlerinde düzenlenmeye ihtiyacı var.
acil düzenleme ve yenıleme beklenıyor 1 2 3 4 yıldız fwg 101 110 plz :D

Unıquelere saldırmıyo güzel ilerleriyo ama neden acaba

Geri