• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

101*110 1ve 2 yıldız için hangi yol indirmek lazım birde 1 yıldızda Ghost curse DOLAYI OLDUĞU YERDE KALIYOR bottan yoksay dedimama olmadı plusgin indirdiğimizde yok say dediğimde bu seferdemobs kesmeden ilerliyor nasıl bir cozum yapabilirim

101*110 1ve 2 yıldız için hangi yol indirmek lazım birde 1 yıldızda Ghost curse DOLAYI OLDUĞU YERDE KALIYOR bottan yoksay dedimama olmadı plusgin indirdiğimizde yok say dediğimde bu seferdemobs kesmeden ilerliyor nasıl bir cozum yapabilirim
İlk shipwreck haritasını indireceksin botun koruma canavar tercihlerinden ghost curseyi görmezden gel diye ayarlamalısın eğer ona rağmen yapıyosa sadece o kısma kadar manuel müdahale yapıp devam ettir fgwyi

tek yıldız için scrpt varmı ?
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

101 fgw 1 yıldız yaptırıyorum 1 cı enkaz gemısıne kadar sorun yasamadım ancak 1 de unıgeyı yarısına kadar vurdu sonra yanda cıkan canavarları kestı sımdı obs bos dolasıyo gemı enkazı 1 de

Son düzenleme:
gg_dc2025f983621824c8.png

Merhaba Srolobby Ailesi ;)

Bugün sizlere phbota otomatik nasıl forgotten world yaptırabilirsiniz bunu anlatacağım :cool:

Öncelikle ''
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
'' indiriyoruz.

Ardından botumuzun ''Plugins'' isimli klasörüne atıyoruz.

ss4J2R.png

Daha sonra botun sol menüsünde ''Eklentiler'' kısmına gidiyoruz ardından ''Yeniden yükle'' yazıp yüklediğimiz pluginin aktif olmasını sağlıyoruz. :)

wNtLts.png

Eklentilere güncelleme geldiği zaman ''xPluginUpdater'' sekmesine gelip ''Check Updates'' butonuna tıklıyoruz.
Diyelim Dungeon plugini 1.4.5 oldu bunu fark ettik.
Plugini seçip ''Update Plugin'' diyoruz ve çalışan forgotten worldümüz sorunsuz devam ediyor :)

ilRfNg.png

Sizin yapmanız gereken hangi seviyedeki fgw'ye gidecekseniz onun taşını bulup açmanız ve pluginde hangi fgw haritasına gidiyorsanız oraya ait mob tiplerini pluginden seçmelisiniz aksi takdirde bot hiç bir şeye dalmaz.

33aovz7.png

Ardından fgw taşı ile içeri girdikten sonra bufflarınızı kendiniz solo şekilde 1 kere basın karaktere ardından botu başlatıp otomatik fgwnin keyfine bakın :)

Togui Village

ITTgjL.png

İndirmek İçin:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Flame Mountain

BIkHkF.png

İndirmek İçin:

Shipwreck 91-100

zGKOVy.png

İndirmek için:

Shipwreck 101-110

nhLK3f.png

İndirmek İçin:

Scriptleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz scriptler ile ilgili bir sorun yaşadığınızda mutlaka konuya yazın ;)

Başka bir konuda görüşmek üzere :cool:
hocam pet kapaniyor bende sizdede oluyormu

101-110 2 yıldız da 2. Gemide hata veriyor sürekli olduğu yerde gidip geliyor takılıyor. İlk mobları kestikten sonra resimdeki hatayı veriyor IMG_20220830_182906_edit_332456361031041.jpg@Burak Yoğun

herseyi guncelledım plugınlerı vs toguıye gırdım belırlı yerlerde tam ama bazı yerlerde mob atlıyor veya genıs alanlarra gelınce 3-5 kestıkten sonra kapılar acılmadıgından dıger alana gecmeye calısıyor Atak areaların rangelerı yukseltsem cozum olurmu veya rangeleri
toguıde kenardakı mobları kesınce unıque kısmına gıtmıyor sc
toguıde bot duzgun calısmıyor

herseyi guncelledım plugınlerı vs toguıye gırdım belırlı yerlerde tam ama bazı yerlerde mob atlıyor veya genıs alanlarra gelınce 3-5 kestıkten sonra kapılar acılmadıgından dıger alana gecmeye calısıyor Atak areaların rangelerı yukseltsem cozum olurmu veya rangeleri
toguıde kenardakı mobları kesınce unıque kısmına gıtmıyor sc
toguıde bot duzgun calısmıyor
Togui mapi hem ufak hem de çok sıkıntılı bir alan eğer çok aşırı bozuksa müsait zamanda kontrol edip yeni bir script yapıp paylaşacağım.

merhaba ne yaptıysam moblara saldırmıyor öglece gidiyor yardım edermisiniz

Hello Mate what are the steps to let all the accounts enter the Piller

thanks for your fast answer <3 have a good day and really we all appreciate your helping for us

Geri