• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

script nasıl okutulur kullanılır bunu da görselleştirebilirseniz çok minnettar olurum
Script nasıl kullanılır bunu da gösterirseniz çok minnettar olurum

91-100 1 yıldızda çalışmıyor mu plugin

Son düzenleme:
Arkadaslar Forgetton world sızce gıdılmelı mı .. zaman ayırmaya deger mı. Ne gıbı oduller kazanılıyor.

Arkadaşlar bot ile Fgw oluyor ancak scriptle ilerlediğiniz için mobların arasında duruyor karakter sürekli. Karakter yatıyor. Bu yüzden oto FGW pek kullanışlı olmuyor.

Arkadaşlar bot ile Fgw oluyor ancak scriptle ilerlediğiniz için mobların arasında duruyor karakter sürekli. Karakter yatıyor. Bu yüzden oto FGW pek kullanışlı olmuyor.
Sağlam karakter olmadan solo yapmak pek mümkün değil.
Eğer partiniz varsa veya 5 6 adet çarınız onlar ile yapılabilir fgw solo bir wizardın fgw yapması mümkün değil.

Arkadaslar Forgetton world sızce gıdılmelı mı .. zaman ayırmaya deger mı. Ne gıbı oduller kazanılıyor.
Gidilmesi gerek 8, 9dg sun 10dg moon silah kazanabileceğin bir alan.
İlgili konuyu okuyabilirsin: Silkroad Online - Forgotten World Detaylı Anlatım

Sağlam karakter olmadan solo yapmak pek mümkün değil.
Eğer partiniz varsa veya 5 6 adet çarınız onlar ile yapılabilir fgw solo bir wizardın fgw yapması mümkün değil.

Gidilmesi gerek 8, 9dg sun 10dg moon silah kazanabileceğin bir alan.
İlgili konuyu okuyabilirsin: Silkroad Online - Forgotten World Detaylı Anlatım
Dediğiniz gibi tek karakter ile denedim çin çar bile olsa çok zorluyor ve açıkçası script ile çözülebilecek bir durum değil her 10 adımda 1 mob taraması yaptırsak bu seferde fgw bitmez uzadıkça uzar.

kolay gelsin iyi forumlar bende xAutoDungeon yüklü fgw sc yi de ekliyorum içeride başlatıyorum bot u ama mob ları görmüyor sürekli
(Plugin: No mobs at this area. Radius: 50.0) bu hatayı alıyorum bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim iyi forumlar

xAutoDungeon eklentisinin sekmesinde, soldaki listeye yaratık isimleri eklemiş ya da herhangi bir işaretleme yapmış olabilir misin?

kolay gelsin iyi forumlar bende xAutoDungeon yüklü fgw sc yi de ekliyorum içeride başlatıyorum bot u ama mob ları görmüyor sürekli
(Plugin: No mobs at this area. Radius: 50.0) bu hatayı alıyorum bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim iyi forumlar
Eklentilerin tamamını güncellemeyi dene ek olarak hiç bir şey çözüm olmazsa moblar general mi champion mu ona göre koruma canavar tercihlerinden mob tiplerini ekle ve tercih et diye bir ayar yap büyük ihtimal buna gere kalmadan çözülecektir.

Eklentilerin tamamını güncellemeyi dene ek olarak hiç bir şey çözüm olmazsa moblar general mi champion mu ona göre koruma canavar tercihlerinden mob tiplerini ekle ve tercih et diye bir ayar yap büyük ihtimal buna gere kalmadan çözülecektir.
Baghdad Dungeon'u otomatik yapabilir mi acaba veya bunun için bir script yazılabilir mi? Fikir alışverişi yapmak isterim.

bot normal moblara dalıyor slot'a attıgımda fakat fgw'de dalmıyor

Geri