• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Ekleme yeri mobları görmemesi için değil mi ben hiç mob uniq eklemedim ama mobları kesiyo uniq kesmiyo o yüzden diger odaya geçemiyor

Son düzenleme:
Ekleme yeri mobları görmemesi için değil mi ben hiç mob uniq eklemedim ama mobları kesiyo uniq kesmiyo o yüzden diger odaya geçemiyor
Gerek mobları gerekse uniqueleri kesmesi için pluginden ayarlaman gerekiyor.
Uzun süredir oto fgw yaptırmıyorum eğer pluginden kaynaklı bir şey varsa deneyip dönüş yapacağım.

Uniqueleri saldırması için isim olarak eklediniz mi?
Herhangi bir canavari eklemene gerek yok xAutoDungeon'a. Tum tickleri kaldir, yeter.

Ayrica Togui'de ve Flame Mountain'da malesef sikintilar var. Bazi alanlari geciyor ve kasma alani cok kucuk ayarlandigi icin canavarlarin bazilarini gormuyor. Onlari degistirmeyince script bitiremiyor FGW'yi. Sikintinin bir kismi da xAutoDungeon eklentisindeki bug'dan dolayi. AttackArea komutu botu bazen durduramiyor, oyle olunca scriptteki bir cok adimi es geciyor.

Son düzenleme:
Eklentiler kısmında yeniden yükle diyorum ama gelmiyor neden olablir dosyalıda attım plugin içine normalde denedim yok gelmiyor battlearena balon etkinlikleri var ama o gelmiyor onlarıda silip denedim yine olmadı

Eklentiler kısmında yeniden yükle diyorum ama gelmiyor neden olablir dosyalıda attım plugin içine normalde denedim yok gelmiyor battlearena balon etkinlikleri var ama o gelmiyor onlarıda silip denedim yine olmadı
Normalde xAutoDungeon eklentisi TRSRO için izinli olması lazım ilgili kişilere sorup ona göre dönüş yapacağım

kasılma alanı çok uzak da bot başlatılamıyor uyarısı verıyor
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

uniqlere dalmadan pas geçiyor ve ghost curse ye dalıyor dalmaması için ignore yada eklentıler kısmından adını yazıp ekledıgımde de haritada 1 mob var yazıyor dalmıyor ama ora da gezıyor,fix hale getırmem ıcın ne yapmam gerek

Son düzenleme:
merhaba plugınlerı denıldıgı gıbı plugın dosyasına atıyorum ama yükle dedıgımde hiç birşey cıkmıyor sılıp yukledım baska plugınlerıde yukledım ama hıc bır zaman plugnler aktif OLMUYOR .. TŞKELR

Paylaşım için teşekkürler. Burak bir sorum olacak, serenes ve commander için 4* şart mı ? Yoksa otomatik yaptırsak tek char yapabilir mi ?

merhaba plugınlerı denıldıgı gıbı plugın dosyasına atıyorum ama yükle dedıgımde hiç birşey cıkmıyor sılıp yukledım baska plugınlerıde yukledım ama hıc bır zaman plugnler aktif OLMUYOR .. TŞKELR
Bot sürümünüz testing değil stabil ise çıkmayabilir bot sürümünüz nedir?

çok fazla arkada mob bırakıyor, arenalara girince direkt köşeleri kesmek istiyor gibi sağ sola gidiyor sizde de böyle mi oldu 35-50' 1 yıldız

Merhaba,
Birisi 2* FGW 101-110 betiğini geliştirdi mi?
Bu genellikle bazı saldırı alanlarındaki tüm çeteleri öldürmez, kablolar tuhaftır

Merhaba,
Birisi 2* FGW 101-110 betiğini geliştirdi mi?
Bu genellikle bazı saldırı alanlarındaki tüm çeteleri öldürmez, kablolar tuhaftır
Merhaba maalesef sciptleri geliştirmek için vakit bulamadım.
Bu yüzden özür dilerim, en kısa sürede scriptlerdeki hataları düzeltmeye çalışacağım.

Geri