• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phbot kurulum hatası

biroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
trsro oynayacağım phbot kurulumu esnasında böyle hata veriyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Resim1.jpg
    Resim1.jpg
    18.7 KB · Görüntüleme: 44
Silkroad windows 7 için desteğini keseceğini söylemişti ama trsro buna dahil olmayabilir. Ama ileride trsro da 7 için desteği kesebilir. Size tavsiyem ilk fırsatta windows10a yükseltmenizdir. Tüm programları güncel ve sorunsuz kullanmak için.

Şimdi, bu hatayı diğer program kurulum aşamalarında da yaşıyor musunuz? Windows sürümünüz ne? Bilgisayarı sadece siz mi kullanıyorsunuz. Yani bilgisayar üzerinde başka kullanıcı var mı. Veri yürütme engellemesi seçeneğini denediniz mi? Directx, Net framework ve visual c++ programlarını güncellediniz mi?

Şimdi, bu hatayı diğer program kurulum aşamalarında da yaşıyor musunuz? Windows sürümünüz ne? Bilgisayarı sadece siz mi kullanıyorsunuz. Yani bilgisayar üzerinde başka kullanıcı var mı. Veri yürütme engellemesi seçeneğini denediniz mi? Directx, Net framework ve visual c++ programlarını güncellediniz mi?
trsro yu kurarken almadım hata. dediğin programlar güncelm i bilmiyorum.Resim12.jpgyardımcı olursanız sevinirim.Resim12.jpgResim3.jpg

windows 10 yükle geç hocam
işyeri bilgisayarından giriyorum. işletim sistemini değiştiremem. teşekkürler yinede
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Sorunlu Olay Adı: CLR20r3
Sorun İmzası 01: phbot installer.exe
Sorun İmzası 02: 1.1.5.0
Sorun İmzası 03: 5fc48ac0
Sorun İmzası 04: PresentationFramework
Sorun İmzası 05: 4.0.30319.17929
Sorun İmzası 06: 4ffa7956
Sorun İmzası 07: 94d
Sorun İmzası 08: 0
Sorun İmzası 09: System.TypeInitialization
OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Yerel Kimlik: 1055
Ek Bilgiler 1: 0a9e
Ek Bilgiler 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Ek Bilgiler 3: 0a9e
Ek Bilgiler 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:
C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt
hatanın alt kısmında bunlar varmış yeni gördüm.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

kurulum aşamasında yaşıyorum

Son düzenleme:
Geri