• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

phBot kimlik doğrulama hatası

Mente

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Hoang_Kim
Merhaba arkadaşlar dünden beri phbot ara ara kimlik doğrulama hatası lütfen internet ayarlarınızı kontrol edin şeklinde hata veriyor botu kapatıp tekrardan açıyor bunun çözümüyle alakalı bilgisi olan var mı?

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    231.8 KB · Görüntüleme: 96
@Mente Hiç bir şekilde bind ip kullanmayın. BindIP dediğim şeyde bilgisayarınızda hamachi ve normal internetiniz var diyelim bot ben hangi ip üzerinden çalışayım diye sizlere ip seçtirdiği bir alan var ilk kurulumda bu ipyi phbot.iniden bulup silin ip olmadan kullanın büyük ihtimal çözülür.
Netiniz kopar gelir bu gibi şeylere yol açar birde ek olarak hwid resetlemenizi tavsiye ederim.

@Mente Hiç bir şekilde bind ip kullanmayın. BindIP dediğim şeyde bilgisayarınızda hamachi ve normal internetiniz var diyelim bot ben hangi ip üzerinden çalışayım diye sizlere ip seçtirdiği bir alan var ilk kurulumda bu ipyi phbot.iniden bulup silin ip olmadan kullanın büyük ihtimal çözülür.
Netiniz kopar gelir bu gibi şeylere yol açar birde ek olarak hwid resetlemenizi tavsiye ederim.
teşekkür ederim yardımcı oluduğun için

sildim ama aynı hatayı gine veriyor ne yapmalıyım

Sabahtan beri, sadece bende var sanıyorum... denemediğim şey kalmadı şaka gibi ya

aynı hatayı yarım saat önce bende almaya başladım bekleyecek miyiz yoksa herhangi bir işlem yapmalı mıyız ?

bottan çıkmak durumunda kaldım tekrar oyuna girmiyor bendede aynı hata veriyor. şuan bu oyunda olan herkesle mi alakalı yoksa gir çık yapıp tekrar bağlanma aşamasındakiler mi alıyor bu hatayı .

bottan çıkmak durumunda kaldım tekrar oyuna girmiyor bendede aynı hata veriyor. şuan bu oyunda olan herkesle mi alakalı yoksa gir çık yapıp tekrar bağlanma aşamasındakiler mi alıyor bu hatayı .
Şuan phbot kullanan herkesin aldığı bir hata çözümü beklemek.
Düzeltmeye çalışıyorlar sadece beklemen gerek.

Oyunda ortalık çok sessiz

Ekli dosyalar

• TRSRO.png
    TRSRO.png
    401.1 KB · Görüntüleme: 8
Geri