• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

plugin dosyasının içine attığım plugini bot görmüyor. Scriptte balonları alıyor ama plugin görmediği için kırdıramıyor. Yokmu bunun bi çaresi ?
bot plugini görmüyor. Yokmu çaresini bilen ? Başka pluginleri görüyor ana balon pluginini görmüyor.

plugin dosyasının içine attığım plugini bot görmüyor. Scriptte balonları alıyor ama plugin görmediği için kırdıramıyor. Yokmu bunun bi çaresi ?
bot plugini görmüyor. Yokmu çaresini bilen ? Başka pluginleri görüyor ana balon pluginini görmüyor.
İndirdiğin gibi plugins kısmına attıysan görür eğer içinde ek oynama yaptıysan görmez.

Evet direk attım oldu. Ben 3 te patlatmasını istiyordum. 3 yapınca görmüyor. Mecbur 6 da patlatıcam.

Şunun hızlı kıranı yok mu yahu. Millet anında havaya yükseliyor. Bizimkisi 4 saniye bekliyor aralarda. Bir türlü bulamadım.

Tamamdır bu hızlı olanmış zaten. :D

Son düzenleme:
Konudaki eklentiden daha hızlısını bulma şansın yok bu en iyisi :D
eskiden plugini editleyip anında kırdırmak mümkündü. şimdi trsro için plugin beyazliste olayı geldi, değişiklik yapınca plugin değişmiş olduğu için phbotta gözükmüyor.

Hocam eklentiyi Plugin klasörüne atıyorum ama botta görünmüyor. Hatta rar dosyası halindeyken plugin klasörüne attım ve klasörün içerisinde rardan çıkarttım ancak yinede görmüyor. nasıl çalıştırabiliriz acaba ?

işin garip yanı altta eklentinin yüklendiğini yazıyor ama görünmüyor.

[08:39:00] Plugin: xCarnivalBalloon v1.0.2 successfully loaded''

Hocam eklentiyi Plugin klasörüne atıyorum ama botta görünmüyor. Hatta rar dosyası halindeyken plugin klasörüne attım ve klasörün içerisinde rardan çıkarttım ancak yinede görmüyor. nasıl çalıştırabiliriz acaba ?

işin garip yanı altta eklentinin yüklendiğini yazıyor ama görünmüyor.

[08:39:00] Plugin: xCarnivalBalloon v1.0.2 successfully loaded''
Eklentinin bir arayüzü bulunmuyor fakat çalışır.

lvl 2de kırdırmak istiyorum fakat py dosyası üzerinde değiştirdiğim zaman bu sefer phbot eklentiler yeniden yükle deyince başarılı şekilde yüklenmiyor orjinal indirip yeniden yükle dediğimde çalışıyor acaba yanlış bir şey mi değiştiriyorum yada nasıl değiştircem yardımcı olabilecek var mı yapabilen varsa

lvl 2de kırdırmak istiyorum fakat py dosyası üzerinde değiştirdiğim zaman bu sefer phbot eklentiler yeniden yükle deyince başarılı şekilde yüklenmiyor orjinal indirip yeniden yükle dediğimde çalışıyor acaba yanlış bir şey mi değiştiriyorum yada nasıl değiştircem yardımcı olabilecek var mı yapabilen varsa
Maalesef leveli ile oynanamanız gerekiyor 6'ya kadar denemeye göre ayarlı

ben 4 te patlatıyorum ilk gün bendede olmuyordu şuan oluyor oynadıgımda

En son paylaşılanı yükledim çok seri şişiriyor hiçbir ayarıyla oynamadım.
Balonu alıyor ama şişirmiyor diyen arkadaşlara anlatıyorum. İndirilen rar dosyasını çıkarıp (.py) olarak Plugins klasörü içerisine atıyoruz. Sonra ilk sayfada bulunan Jangan SCsini inidirip hiç değiştirmeden bottaki Town klasörü içerisine atıyoruz. Daha sonra Phbotun eklentiler kısmından Yeniden Yükleye tıklıyoruz. Ardından çarı jangan teleporta kaydedip deponun yanına bırakıp botu başlatıyoruz ve hem balon alıyor hem şişiriyor bu kadar :D

Geri