• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Nuker Force Kaslır mı?

qorkem

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
Beyler bi yardımcı olun ben aklımda iki build var sword sheıld nuker yada force nuker sizce hangisi mantıklı pek pvp yapan biri değilim ? İyi anlayan biri yardımcı olabilirim mi tek kasılır mı force nuker ?

Ss daha iyidir solo kasılmak için. Force nuker defans yönünden zayıf kalabilir

Ben öyle pvp filan yapmam falza hani böyle pt girip yada görev yaparak kasılırı zevk almak icin oynuyorum tavsiye istedim o yüzden

Ben öyle pvp filan yapmam falza hani böyle pt girip yada görev yaparak kasılırı zevk almak icin oynuyorum tavsiye istedim o yüzden
pt'de bicheon ağacının tek faydası pain atabiliyor olmandır ki tüm çarlar 2 kez pain atabildiği için muhtemelen gerek bile kalmayacak. Kararını sen ver, görev yaparak tek başına mı tırmanmak istiyorsun ozaman ss nuker, pt de beni diğerlerinden ayıran bir özellik olsun mu istiyorsun ozaman force nuker

o zaman force hiç tavsiye etmem kardeşim
Force eklemekte yeni adet mi bilmiyorum. Bizim zamanımız da Glavie vardı. İyi bir glavie'i olan charı yatıran ben görmedim. :) Adam bana force skillerini vurana kadar üstünde dans ederim onun :D

Force eklemekte yeni adet mi bilmiyorum. Bizim zamanımız da Glavie vardı. İyi bir glavie'i olan charı yatıran ben görmedim. :) Adam bana force skillerini vurana kadar üstünde dans ederim onun :D
Eee serhat kardeş, oyun hala 2008de değil yıl oldu 2020. Yeni güncellemeler değişiklikler oldu haliyle

Eee serhat kardeş, oyun hala 2008de değil yıl oldu 2020. Yeni güncellemeler değişiklikler oldu haliyle
Desene hiçbirşey eskisi gibi olmayacak :D Ey gidi. International Sro daha 90 cap'te iken adımız söylenince bi saygı duruşuna giriyorlardı :LOL: Forcede o zamanlar vardı ama yan char olarak açarlardı party'de kullanmak için. Şuan da da böyle ama bunu pvp'lerde de kullanmak için açılmaya başlandı. Ben bu yeni adete uyum sağlayamadan herhalde trsro'yu da tamamlarım :D

Peki beyler ss nukerde el yakmam ne olmalı light mi fıre mi light transfer menzili diye bişey var ama ?
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

El yakmam fire mı olmalı light mı ?

Peki beyler ss nukerde el yakmam ne olmalı light mi fıre mi light transfer menzili diye bişey var ama ?
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

El yakmam fire mı olmalı light mı ?
fire ve cold el yakmaları açılmalıdır. Light gereksizdir. Cold el yakma yoğun spawn olan slotlarda, dungeonlarda ve CH 1V1 pvp'lerde daha işlevseldir. Fire el yakma max hasara ulaşman gereken, örneğin: kale savaşları, unique vs. yerlerde daha işlevseldir. Aynı zamanda EU (yan buildi cleric) çarlara karşı Fire el yakma daha iyidir. 2 el yakma da açılmalı, light'a ellenmemelidir

Diyorsunki ilk fire full light neden bu kadar kötüler oldunuz anlamadım :D

Geri