• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Tasarımlar güzel fakat bana çok buyuk geldi silahlar 21 dg tasarımları güzel özellikle

kore sroya dw'hotan arasında bi yere babel ferry ve india ferry gelmiş dw'fortress gelmiş :D oyunu bıraktık bi dünya gelişme olmuş uzun zamandır.
eğer gördüklerim sahte değilse :D

kore sroya dw'hotan arasında bi yere babel ferry ve india ferry gelmiş dw'fortress gelmiş :D oyunu bıraktık bi dünya gelişme olmuş uzun zamandır.
eğer gördüklerim sahte değilse :D
Nerede denk geldin bilmiyorum ama sadece 140 cap ve üstünü ilgilendiren güncellemeler geldi ksroya girip oynayabiliyorum dediklerine denk gelmedim görsel paylaşabilir misin?

Dostum bu yıllardır internette dolaşan sahte video. Gerçek olmasını emin ol senden çok ben isterim ama maaalesef sahte.
Yıllar önce 140 lv nerden bilmişler ve böyle harita yapmışlar sahtesi bile gerçekçi duruyor sanki joymaxı hacklemişler fidye isteyip şirketi batırmışlar sanarsın :D

Bunu yapan kişiler Para kazanmaya bakıyorlar, Oyunun sonu gelmesi için tutması ve güvenli olması gerekirdi. Güvenliği Bot ile maffettiler Gold Botlar oyunu maffetti. Silkroad öldü. Bu oyunu da 0 dan tekrar yapmaları da münkün değil gibi çok büyük bölgeye sahip ve ışınlanma sırasında bir bölgeyi komple internetten indiriyor. ışık hızında. Çok iyi Bağlantı hızına sahip olduğumuz zaman bu oyunu gelecekte yeniden yapılmış görmemiz mümkün olacaktır. 1.000MB/Sn gibi uluslar arası 100 ping altına indiği gün.

Geri