• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Bence bir çok konuda çok eksikleri var bir oyuncu olarak şu aşağıdaki sorulara cevap ararım ben.

1- 1-8 dg arası kullanılan token sistemi olacak mı olmayacak mı en kritik mevzulardan birisi. Görevlerle sos silah, set, yüzük set ve kalkan almak istemiyorum ben.
2- Serverde eu olmayacağı için eu-ch dengesi diye bir kavram yok. İsrodaki skill sistemimi yoksa eski sistem ilemi açılacak skiller bunu açıklamaları lazım.
3- Magic Pop'a 9 DG item koyulacak mı koyulmayacak mı buda önemli bir nokta. Bunu çıkaran adama bir 9dg sun item en az 5k₺ yapacaktır.
4 - Açıklanan silk fiyatları başlangıç özel mi yoksa sabit mi kalacak bu aşırı önemli bir konu. Eğer sabit kalacaksa bu fiyatlar item mall içerisindeki silk miktarları değiştirilecek mi... Atıyorum bir pre 480 silk mi olacak yoksa 290 mı?
5- Resmi sürümdeki fellow pet sistemi aktif olacak mı? Veya isteyen gitsin beyaz köpeğini, cinini alsın keyfi isterse onu fellow pete çevirsin isteyen direk fellow pet alsın mı denilecek.
6- 120 cap geldiği zaman awaken upgrade sistemi olacak mı? Yerden düşürdüğümüz klasik elixirler ilemi + basacağız proff yerine?

Gerçekten yanıtlanması gereken çok detay var ama sayın gamegami şehir fotografı atıyor yılların şehirleri ezberledik artık bize şehir görselinden önce bu detaylar gerekiyor 🙃
Kanka güncel isro dan hiçbir farkı olmayacak, sadece 90 cap chn olacak farklı beklentiniz olmasın. Bunların nedenini ise Joymax'a bağlıyorum. Umarım F10 da fiyatlarla oynamazlar ve silk fiyatları sabit kalır.

Kanka güncel isro dan hiçbir farkı olmayacak, sadece 90 cap chn olacak farklı beklentiniz olmasın. Bunların nedenini ise Joymax'a bağlıyorum. Umarım F10 da fiyatlarla oynamazlar ve silk fiyatları sabit kalır.

Anlatmak istediğim mevzu başka bende az çok tahmin edebiliyorum nasıl olacağını.
Şehir fotografları yerine gamegami açıklamalı bu gibi detayları.

senin gibi isrocu adam tam pvpci soruları sormuşsun Burak :D Bence o dediklerin belli, isro ile aynı olacak gibi gözüküyor.
Sorular isro ile ilgili ama 😁
Şahsen 1-8dg sos set almak istemiyorum görevler ile değersiz sos bir silahı moblardan düşürmenin verdiği zevki tatmak gerekiyor gamegamide 🙃
Şuanki global sürüm çok rezalet durumda ikinci bir kopyasına hiç gerek yok bence 🙃

Pvpci soruları sormak değil bu. Bende dahil bir çok kişi merak ediyor. Ben mesela 1 hafta öncesine kadar vsro dosyalarını düşünüyordum. Çünkü eski sroya en yakın sistem orada. Şuanda herkes farklı bişi söylüyor. İsro dosyaları olacak, vsro olacak, görevler değişcek, Soslar verilecek, magicpop olacak, olmayacak, vs vs... Kafada gerekli gereksiz bir sürü soru ve sorun var. Resimler paylaşıp milleti gazlamak istemişler ama bunun yerine net bilgiler vermeye devam etmeleri lazım. Çünkü açıkcası benim başlayıp başlamayacağım buna bağlı. Bir çok kişi yinede oynarım diyebilir ama benim net bi kaç noktam var bunlar değişirse oynamıcam mesela. İnanıyorumki eski oyuncularda böyle düşünüyordur. Çünkü isrodan sıkılan adamlar burada oynamasının tek sebebi bu eski sro haliyle açılacak olması olacak muhtemelen. Neyse görücez artık bakalım neler olacak.

Yeminle ben bu şirketi anlamıyorum çok kendi kafasına göre hareket ediyor.
9dg'yi sanki hiç kimse bilmiyor gibi saçma bir paylaşım yapıyor. Oyuncuların kafasındaki soru işaretlerini gidermesi gerekirken saçmalıyor sadece..
Tek ümidim umarım bu kafalarına buyruk hareketleri bu oyunun açılmadan patlamasına sebep olmaz.

bende birşey paylaştılar sandım girdim yıllardır milyar kere artı deneyip patlattığımız silahları yeni gibi paylaşıyorlar :D

Çok Üzülüyorum Gamegamiye Tereciye tereyi tarif etmeye çalısıyor. Silkroad Platformunu 6 yaş + sanıyor. Bence dünki alinin yayınını izlediler neden bilgi verilmiyo gibisinden oyuncularının sabırsızlıgını anladılar ama alel acele bu videoyu çıkardılar. Dağ Tavşan doğurdu :=)))içeriğin TaNIMI BU ^^

Rezillik Paçalardan akıyor:=)
Bence Şirket Bu Kadar Oyuncuyu İlk Defa Toplayacağı İçin Kudurdu Biraz Diğer Oyunları Bu Kadar Tutmamıştı Çünkü Şirket Para Hayali Kurarak Afalladı Sanki Biraz ( Mike Tyson'dan Yumruk Yeselerdi Bu Kadar Affallamazlardı :D )

Resmi discord sunucusu açıldı doluşun 😀

Davet linki:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

--- Güncelleme ---
Gamegami bir ayar vermeden discord sunucusu kurmuş ailevi küfürlerden tutun dini küfürlere kadar sesli ve yazılı sohbet odalarında kırıla gidiyor.
Ve işin kötüsü kimsede ilgilenmiyor.
Eğer bu şirket bir discordu ayarlamadan paylaşacak kadar beceriksizse buraya yazıyorum bu lisans ellerinde patlayacak..
Benden tavsiye eğer bu gidişat üzere devam ederlerse gamegamiden sağlıklı bir oyun beklemeyin. Elinizdeki isroda devam edin.
Discordda dönen küfürler oyun globallerinde de dönecek.
Küfür edenler olduğu gibi yaşını başını almış evli insanlarda var.. Aptalın biri diğerinin eşine ve çocuklarına küfür ettiğini ve ondan sonra olacakları düşünün..
Şimdiden yaşanacaklar kendini belli ediyor..

Resmi discord sunucusu açıldı doluşun 😀

Davet linki:
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

--- Güncelleme ---
Gamegami bir ayar vermeden discord sunucusu kurmuş ailevi küfürlerden tutun dini küfürlere kadar sesli ve yazılı sohbet odalarında kırıla gidiyor.
Eğer bu şirket bir discordu ayarlamadan paylaşacak kadar beceriksizse buraya yazıyorum bu lisans ellerinde patlayacak..
Benden tavsiye eğer bu gidişat üzere devam ederlerse gamegamiden sağlıklı bir oyun beklemeyin. Elinizdeki isroda devam edin.
Küfür edenler olduğu gibi yaşını başını almış evli insanlarda var.. Aptalın biri diğerinin eşine ve çocuklarına küfür ettiğini ve ondan sonra olacakları düşünün..
yerimizi aldık :D

--- Güncelleme ---

Hareket vizyonlu, güzel ama bizim silkroad kitlesi kötü maalesef.. Burda şirkete değil saçma sapan çoluk çocuk oyunculara kızmak gerek diye düşünüyorum. Geniş çaplı baktığımızda koskoca Pubg, Lol, Csgo vs.. gibi oyunların bile bu şekilde discord kanalları mevcut ama oralarda kimse böyle sayıp sövmüyor.. Oyuncu farkı maalesef ki..
2. olarakta şirket bir çok şeyi istediğimiz gibi yaptı o zaman övdük sevdik pohpohladık ama böyle beğenmediğimiz bir şey görünce hemen olmaz, etmez, oyun bitti, oyun şöyle dersek üst satırdaki oyuncu grubundan ne farkımız kalır? Bir topluluk yöneticisi olarak siz bile hemen böyle yaparsanız oradaki çoluk çocuk neler yapmaz..

2. olarakta şirket bir çok şeyi istediğimiz gibi yaptı o zaman övdük sevdik pohpohladık ama böyle beğenmediğimiz bir şey görünce hemen olmaz, etmez, oyun bitti, oyun şöyle dersek üst satırdaki oyuncu grubundan ne farkımız kalır? Bir topluluk yöneticisi olarak siz bile hemen böyle yaparsanız oradaki çoluk çocuk neler yapmaz..
Benim hemen böyle tepki göstermemin sebebi şirketin sosyal medyadaki zayıf yönetimi.
Resmi lisans almış bir şirketsin fakat discord açmadan önde küfür filtresi ayarlamamışsın.
Bugün bir private serverin sunucusunda bile bugün gördüğümüz düzensizlik yok.
4 veya 5 adet ilgilenen bir adam hazırda beklet küfür olduğu zaman ortamı düzenlensin gerekeni yapsın.
Ama hem sesli sohbet hemde normal yazılı sohbet odalarında din, ailevi ne kadar küfür ararsan vardı.
İnsan ister istemez basit bir discordu yönetemeyen insanlar nasıl koskoca bir oyun yönetecek diye düşünüyor.
Sizde biliyorsunuz bu gamegami haberini ilk duyuran benim bende bu şirketin çok başarılı olmasını isterim fakat bugünkü yaşanan durum eğer oyun içerisinde yaşanırsa iş yaş.
Düşünsenize böyle küfür eden bir kanser insan, evli ve çocuk sahibi olan bir insana küfür etse sırf aptallığı yüzüne o küfürleri her insan kaldıramaz iş daha farklı boyutlara ulaşır.
Umarım ben yanlış düşünüyorumdur bugünkü yaşanan o saçma olay oyun içerisindede yaşanmaz. Yaşandığı taktirde gamegami için ayırdığım paramı isroda gönül rahatlığı ile yiyeceğim..

GameGami haberini alıp hemen ISRO'daki charlarını elden çıkartmaya çalışanlar umarım hüsrana uğramaz. Öncelikle açılmasını bekleselerdi keşke şimdi tekrar dönmek isterlerse sattıkları fiyattan bulamayacaklar.

Geri