• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Acaba Bu tür dedikodulara İnanlar varmı çok merak ediyorum. ama kesin vardır gamegaminin sw isimlerine bile laf eden toplulukdur bunlar kesin=)

siz inananlara sesleniyorum aslında gamegami Büyük Orta Doğu Projesinin Bir Ürünü Tüm İslam Ülkelerini İpekyolu altında toplayıp Kolonileştirip Sömürge Haline Getirecekler. Sizler Bu Oyuna Gelmeyin Oynamayın Gelmeyin Bu Oyuna Eyy İnananlar^^

Bazı yerlerde "içerik üretici" etiketi altında video çeken insanlar gördüm. Yeni hurafeleri ise joymax gamegamiyi kullanıp büyük vurgun yapıp kaçacakmış. Hayal dünyaları çok geniş.
Bence bu oyuna kimlik bilgileri kontrol edilerek alınmalı oyuncu obsesif veya kişilik bozukluğu gibi ruhsal sorunları olanlar oynatılmasın.
Sağlıklı insanlarıda ruh hastası eder bu tipler acıyorum.
Allah gamegami yönetimine yardım etsin adamların işi çok zor 😁
Eminim ki oyunun yönetimi, ayarlanması konusunda bu kadar yorulmuyorlardır. Communityde çok değişik kafalara sahip insan süretleri mevcut. Herkesin bir görüşü olabilir, buna saygı duyuyoruz. Fakat sadece kendi görüşünün doğru olduğuna körü körüne inanıyorlar 🤦‍♂️ ve bu dar bakış açısını bir türlü aşamıyorlar. Doğru veya yanlış karşındaki insanın görüşlerini dinlemeyi her zaman yeğlerim.

şirketi kötülemek için forumlara üyelik alanlar var. hepsi aynı kişiler, hepsi aynı kafalar ve birçoğu haksız kazancından olacağı için korkuyor. sallayın gitsin zaten oyun açılacağı zaman senden benden daha çok oynayacaklar. pt üstüne pt kuracaklar. o yüzden çokta iplememek lazım.

Son düzenleme:
Bazı yerlerde "içerik üretici" etiketi altında video çeken insanlar gördüm. Yeni hurafeleri ise joymax gamegamiyi kullanıp büyük vurgun yapıp kaçacakmış. Hayal dünyaları çok geniş.
Bence bu oyuna kimlik bilgileri kontrol edilerek alınmalı oyuncu obsesif veya kişilik bozukluğu gibi ruhsal sorunları olanlar oynatılmasın.
Silkroad Online Resmi TV :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Sadece lisans haklarını satın almış bir şirket, yayıncısının izni olmadan kafasına göre bir şeyler ekleme/kaldırama yapamıyor sadece yayın sahibine isteklerini dile getiriyor ve istişare sonucu bir ortak yol sağlanıyor. Oyun henüz aktif hale gelmemiş (tasarım aşamasında), açılmadan güncellemeler yapılıyor ve bilgilendirmeler paylaşılıyor. Ortada somut bir şey yokken şirket dolandırıcı, oyun pay2win damgası yiyor çok gülünç. Sanki oyun açılmadan milletten para topladılar ve oyunu açmadılar. Ayrıca bu sadece bir oyun, elbet bir zaman sonra oyun kapanacak veya oyuncular bırakmaya başlayacak. Bütçen dahilinde oyuna belirli bir miktar paranı yatırıp (veya para yatırmadan) oyundan zevkini alacaksın ve bitecek. Millettin derdi ben 200TL (Örneğin) yatırıcam o asla boşa gitmesin, oyunu bırakırkende 500TL kazanarak çıkayım, şirket bir şey kazanmasın, nakit ile hiç satış olmasın vs.

O boş yorumları yapan tayfa hayatında hiç isro oynamamış, o zorlukları yaşamamış, oyunu fun private serverlarda öğrenmiş yeni nesil tayfa, bence çok ciddiye almayın. Muhtemelen daha ilk haftadan bu ne ya kasmak çok zor deyip kaçacaklar.. Sanki private server açılıyormuş gibi gm şu şöyle olsun bu böyle olsun diye yorum yazıyorlar facebooka..

Öyle deme Burak, onların 16 kişilik guildi oyunu bırakırsa oyun kapanır :DDD

yahu şu SilkroadOnlineResmiTv YouTube kanalı sahibi ne kadar sıkıntılı bir kardeş hala çözemedim :) bilgisayar başında uyuşturucu madde mi kullanıyor anlamadım bir insan nasıl olur da hem konuşmayı hem yazmayı hemde beynini kullanmayı bilmeden sürekli karalama kampanyası yapmaya çalışır gerçekten anlamak güç! sürekli saçma sapan içerikler çekmeye çalışıyor bir de video da ben kefil değilim diyor :D senden kefil olmanı bekleyenin ben aklına tüküreyim.
bunlar gerçekten RESMİ bir sunucu açılacağını anlamamış veya anlamamak için diretiyorlar. gerçekten Allah akıl fikir versin, hemde en acilinden...

Son düzenleme:
yahu şu SilkroadOnlineResmiTv YouTube kanalı sahibi ne kadar sıkıntılı bir kardeş hala çözemedim :) bilgisayar başında uyuşturucu madde mi kullanıyor anlamadım bir insan nasıl olur da hem konuşmayı hem yazmayı hemde beynini kullanmayı bilmeden sürekli karalama kampanyası yapmaya çalışır gerçekten anlamak güç! sürekli saçma sapan içerikler çekmeye çalışıyor bir de video da ben kefil değilim diyor :D senden kefil olmanı bekleyenin ben aklına tüküreyim.
bunlar gerçekten RESMİ bir sunucu açılacağını anlamamış veya anlamamak için diretiyorlar. gerçekten Allah akıl fikir verin, hemde en acilinden...
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Zehri salmışlar :D

Bence bir çok konuda çok eksikleri var bir oyuncu olarak şu aşağıdaki sorulara cevap ararım ben.

1- 1-8 dg arası kullanılan token sistemi olacak mı olmayacak mı en kritik mevzulardan birisi. Görevlerle sos silah, set, yüzük set ve kalkan almak istemiyorum ben.
2- Serverde eu olmayacağı için eu-ch dengesi diye bir kavram yok. İsrodaki skill sistemimi yoksa eski sistem ilemi açılacak skiller bunu açıklamaları lazım.
3- Magic Pop'a 9 DG item koyulacak mı koyulmayacak mı buda önemli bir nokta. Bunu çıkaran adama bir 9dg sun item en az 5k₺ yapacaktır.
4 - Açıklanan silk fiyatları başlangıç özel mi yoksa sabit mi kalacak bu aşırı önemli bir konu. Eğer sabit kalacaksa bu fiyatlar item mall içerisindeki silk miktarları değiştirilecek mi... Atıyorum bir pre 480 silk mi olacak yoksa 290 mı?
5- Resmi sürümdeki fellow pet sistemi aktif olacak mı? Veya isteyen gitsin beyaz köpeğini, cinini alsın keyfi isterse onu fellow pete çevirsin isteyen direk fellow pet alsın mı denilecek.
6- 120 cap geldiği zaman awaken upgrade sistemi olacak mı? Yerden düşürdüğümüz klasik elixirler ilemi + basacağız proff yerine?

Gerçekten yanıtlanması gereken çok detay var ama sayın gamegami şehir fotografı atıyor yılların şehirleri ezberledik artık bize şehir görselinden önce bu detaylar gerekiyor 🙃

Görevlerle alınan sos som sun sistemine karşıyım yeniden hiç bir farkı olmaz.
ben cıkacak olan 1 lvl sos silahı bile olsa havamı atmak istiyorum wts 8 lv sos sword yazısını görmek istiyorum globallerde.
beyaz ve gri kurt olmalı ama skill de toplamalı bu petler.
Eskiden oldugu gibi eventlerde gold dragon flag hunter flag gibi şeyler olmalı Heyacnı olmalı .yoksa eski zevki alamayız.

15 d ye kadar görevle değil eski sistem yerden düşşün herşey herkesin legendi olmasın Bunlar Olacaksa pre 480 silk olsun umrumda olmaz.

He Bunlar olmazsa Oynamazmıyız Oynarız Çünkü Sro içimize İşlemiş.

Geri