• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Şu an tek bir şey kaldı gözümde bir oyuncu olarak resmi sürümdeki ch skill sistemimi olacak yoksa eski halindemi 🤠
Eğer eski sistem olursa force çarlara abanırız ama yeni sistemi olursa skilleri force çar açarsak buildden vazgeçmek zorundayız bakalım bu konuya ne diyecekler :)
Cap Atlama Kaç Ay/Yıl Da Bir Olur

Şu an tek bir şey kaldı gözümde bir oyuncu olarak resmi sürümdeki ch skill sistemimi olacak yoksa eski halindemi 🤠
Eğer eski sistem olursa force çarlara abanırız ama yeni sistemi olursa skilleri force çar açarsak buildden vazgeçmek zorundayız bakalım bu konuya ne diyecekler :)
Benim tahminim yeni sistem olur baksana joymax 80 cap açılmasına izin vermemiş skillere dokunulmasına izin vereceğini sanmıyorum

Yalnız gerçekten Silk fiyatları beklediğimden iyi çıktı şahsen ben 300-350 TL arası bekliyordum. Umarım F10'dan fiyatlarla oynamazlar :)

Benim tahminim yeni sistem olur baksana joymax 80 cap açılmasına izin vermemiş skillere dokunulmasına izin vereceğini sanmıyorum
Skill sistemini değiştirmeleri gerektiğini düşünüyorum.
Çünkü şu an ki ch skill sistemi eu karakterlere karşı dengelenmesi için hazırlanmış eğer dokunmazlarsa skill sistemi çöp olur.
Eskiden hiç yoktan blade açıyorsak force-fire açar keyfimize bakıyorduk ama şuanki sistemde blade-force açarsan ne cold-fire-lightning açabiliriz bakalım neler yapacaklar. 🤠

Rank sistemininde olması gerçekten süper olmuş. Tamamen rekabeti arttıracak, insanlar sürekli yarış içinde olacak ve en güzeli eskisi gibi insanlar uniq bekleyecek :)

Bazı Garipler Silk Fiyatlarına Pahalı Diyor Gülsemmi Sinirlensemmi Ağlasammı Oyunumu Bıraksam Bilemiyorum

Joymax bizim istediğimiz gibi bir oyun yapmadı şimdi yapmaya çalışanlara da engel oluyor gibi.. Umarım çok fazla karışmazlar yoksa GameGami tam istediğimiz doğrultuda ilerliyor. Silk fiyatları ve rank sistemi haberleri gerçekten çok yerinde olmuş, bu işte emeği geçen herkese buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Joymax bizim istediğimiz gibi bir oyun yapmadı şimdi yapmaya çalışanlara da engel oluyor gibi.. Umarım çok fazla karışmazlar yoksa GameGami tam istediğimiz doğrultuda ilerliyor. Silk fiyatları ve rank sistemi haberleri gerçekten çok yerinde olmuş, bu işte emeği geçen herkese buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
Kesinlikle sana katılıyorum. Gerçekten GameGami ekibi çok güzel iş çıkartıyorlar, tamamen oyuncu odaklı ilerliyorlar.

Herşey iyi hoş güzelde neden 90 cap be kardeş. 90 capde başlıyor dengesizleşme zaten ve eu geliyordu o sıralarda. Hoş değil bu olay ya. Ayrıca 1x serverda 80 olmak bile yeterince zorken eu suz 90 nasıl oluncak oda ayrı bi konu. Çok saçma buldum ben 90 dan başlamalarını. Bitek banamı saçma geldi?

Herşey iyi hoş güzelde neden 90 cap be kardeş. 90 capde başlıyor dengesizleşme zaten ve eu geliyordu o sıralarda. Hoş değil bu olay ya. Ayrıca 1x serverda 80 olmak bile yeterince zorken eu suz 90 nasıl oluncak oda ayrı bi konu. Çok saçma buldum ben 90 dan başlamalarını. Bitek banamı saçma geldi?
Joymax işte illaki kıllık yapacak 😤

İsro oyuncusu olarak aşırı ucuz geldi bana göre çerez parası :geek:
Aynı fikirdeyim neredeyse 300silk (isro) fiyatına yakın. İsroyu bırakmasam bile burada garanti char yapıcam gibi duruyor.

Oranlar isro ile aynı olur muhtemelen yani pre ile 1-2 hafta'da olursun merak etme, ayrıca şuan ch partyler daha hızlı ve sağlam kasıyor.

90cap sadece ch olması kötü olmuş eu/ch bir arada gelseydi daha iyi olurdu. 80cap ch başlayıp 90cap olduğunda eu gelse olabilirdi fakat şuan kötü bir durum.

Bazı yerlerde "içerik üretici" etiketi altında video çeken insanlar gördüm. Yeni hurafeleri ise joymax gamegamiyi kullanıp büyük vurgun yapıp kaçacakmış. Hayal dünyaları çok geniş.
Bence bu oyuna kimlik bilgileri kontrol edilerek alınmalı oyuncu obsesif veya kişilik bozukluğu gibi ruhsal sorunları olanlar oynatılmasın.
Sağlıklı insanlarıda ruh hastası eder bu tipler acıyorum.
Allah gamegami yönetimine yardım etsin adamların işi çok zor 😁

Geri