• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Sunucu isimleri oylamasında son durum.
Büyük ölçüde resmi sunucuların isimleri Efes, Troya ve Aspendos olacak gibi gözüküyor. Efes ve Troya'nın daha şimdiden ful olacağı belli gibi :)

117327262_164000481990865_6478427457875743944_n.png

Son düzenleme:
Büyük ölçüde resmi sunucuların isimleri Efes, Troya ve Aspendos olacak gibi gözüküyor. Efes ve Troya'nın daha şimdiden ful olacağı belli gibi :)

Verilerin analizi yapılırsa yaklaşık 15.000 civarı katılmcının olduğu görülüyor, yani oyunun açılmasını bekleyen ciddi bir kitle söz konusu. Tabiki oy kullananların hepsi oynayacak diye bir kaide yok fakat oy kullanmayıp oynayacak olan oyuncularıda düşündüğümüzde büyük bir kitle bizleri bekliyor.

Verilerin analizi yapılırsa yaklaşık 15.000 civarı katılmcının olduğu görülüyor, yani oyunun açılmasını bekleyen ciddi bir kitle söz konusu. Tabiki oy kullananların hepsi oynayacak diye bir kaide yok fakat oy kullanmayıp oynayacak olan oyuncularıda düşündüğümüzde büyük bir kitle bizleri bekliyor.
Aynen öyle üstelik hala böyle bir olayın olduğundan haberi olmayan insanlar var. Umarım iyi reklam çalışması yaparlar da oyuncuların haberi olur. Üstelik hala açılacak olan sunucunun pvp server olacağını sananlar var 😕 başka pvp serverlerle karşılaştırıyorlar.(Bu arada bir kişi max 5 sunucu ismi seçebiliyor.)

Nerde paylaşıldı kanka bu ben bulamadım sonuçları, ayrıca ilk 3 tam tahmin ettiğimiz gibi olmuş :D

Millet yorumlara Türk serveri neden Yunan isimleri var falan yazmış.. Çok gülüyorum bu tiplere, eyvallah bilmiyorsun ayıp değil ama bilmediğin konu hakkında da yorum yapma bari a cahil kardeşim benim.. O isimlerin hepsi ülkemizde yer alan birbirinden önemli antik kentler, hepsi çeşitli illerimizde.. her yıl kim bilir ne kadar turist bu yerleri gezmeye görmeye fotoğraflamaya geliyor ama bizim okumaktan, araştırmaktan aciz kesimimiz bunların varlığından bile bi haber..

Millet yorumlara Türk serveri neden Yunan isimleri var falan yazmış.. Çok gülüyorum bu tiplere, eyvallah bilmiyorsun ayıp değil ama bilmediğin konu hakkında da yorum yapma bari a cahil kardeşim benim.. O isimlerin hepsi ülkemizde yer alan birbirinden önemli antik kentler, hepsi çeşitli illerimizde.. her yıl kim bilir ne kadar turist bu yerleri gezmeye görmeye fotoğraflamaya geliyor ama bizim okumaktan, araştırmaktan aciz kesimimiz bunların varlığından bile bi haber..
Çok haklısın vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum :confused:

Kral bu nasıl yorum bee.. Cidden tam olarak aklımdan geçenleri yazıya dökmüşsün daha ne tipler var fakat kime ne anlatacaksın.

Mesela aspendos u bizzat gördüm Antalya ya taşındığımda :D Bulvarı bile var enteresan adamlar var haklısın gerçekten.
PS: Bu arada Aspendos Efes ve Troya ya oy verdim ve 3 üde listede en çok oy alan olmuş enteresan gerçekten :D

Valla Böyle Bir Yorum Ben De Yazmayı Düşünüyordum Dediklerin Sonuna Kadar Doğru Kardeşim

Konuya tek içerlenen ben değilmişim neyse ki bu mutlu etti :D Bilmeyen arkadaşlarımız için üşenmedim güzel bir konu hazırladım;

GameGami bu paylaşımı ile Türkiye'de Private algısını yıkmıştır.

Resmi elden, vur kaç olmadan efsane bir oyun yapıyorlar.
Hayırlısı olsun.

Bu Silk Fiyatlarıyla +15 i herkes basabilecek Hayaldi Gerçek oldu :=)

Ben şahsen çok beğendim fiyatları ve rank sisteminin olması çok güzel olacak. Ellerine sağlık çok güzel server yapıyorlar 👏

Son düzenleme:
Şu an tek bir şey kaldı gözümde bir oyuncu olarak resmi sürümdeki ch skill sistemimi olacak yoksa eski halindemi 🤠
Eğer eski sistem olursa force çarlara abanırız ama yeni sistemi olursa skilleri force çar açarsak buildden vazgeçmek zorundayız bakalım bu konuya ne diyecekler :)

Geri