• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Steam gelmemesi için bi sebeb yok aslında. Anlaşmayla alakalı tamamen. Bdo mena ayrı eu ayrı tüm sw ler ayrı şuan Steam de mesela. Sro Mena olarak gayette getirilebilir. Anlaşmada saçma bişey yapmamışlarsa hatta büyük olasılık gelebilitesi var. Eski kervan sistemini getirebileceklerini sanmıyorum ben. Vsro file ile açılacaksa olmaz en eski 80 cap jsro dosyaları varsa ve onla açarlarsa olabilir anca. Merakla bekliyorum açıkcası bakalım neler olacak ^^

116877351_162906925433554_685894297623818198_n.png

Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Resmi Türkiye sunucularının hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken bu hikayede sizlerin yorumlarına, istek ve önerilerine fazlası ile önem veriyoruz.

Sizlerden gelen tüm yorumlar, e-postalar ve diğer bildirimler Silkroad Online Ekibi tarafından titizlikle incelenerek gerekli değerlendirmeler yapılıyor ve nihai olarak Türk oyuncu kitlesine hitap edecek ve oyuncularımızın tamamı tarafından beğenilecek bir oyun hikayesi oluşturulması hedefleniyor.

Bu kapsamda aldığımız çoğu kararda sizlerden gelen önerileri değerlendirmeye aldığımız gibi, Resmi Türkiye sunucularının aday sunucu isimlerini de anket üzerinden oyuncularımızın değerlendirmesine karar verdiğimizi mutlulukla ifade etmek isteriz.

Sunucu isimlerini seçerken Türkiye’de yer almakta olan ve Silkroad Online efsanesine uyum sağlayacak, binlerce yıllık tarihi ile Türkiye’de geçmişe ışık tutan önemli sembol şehirlerin olmasına karar verdik.

İsim seçiminde ilk olarak 5 sunucu ismi seçileceğini bildirmek isteriz. Bu vesile ile de Türkiye sunucularının açılışında 3.500 oyuncu kapasitesi ile 3 sunucu ile maceraya başlayacağımızı, gelen taleplere göre de hemen devreye alınmak üzere 2 sunucumuzun da hazırda bulundurulacağını bildirmek isteriz.

Anket üzerinde yer almakta olan 12 sunucu ismi önerisi arasından en çok oy alan 5 isim Silkroad Online Türkiye sunucularımızın isimleri olarak değerlendirilecektir.

Not: Sunucu isimlerinin değiştirilmesi ya da farklı bir isim seçme hakkı Silkroad Online Türkiye’de saklı tutulmaktadır.

Oylama için;
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aynı anda 3 sunucu açılması biraz kötü olmuş çünkü kaç playerın başlayacağı belli değil, herkes en aktif olanda oynamak isticek ortalık bi süre karışık olucak gibi

Bazı yerlerde 1 K Silk fiyatının 400 Lira olacağı söyleniyor. Umarım gerçek değildir.

Bende Malazgirt olmasını beklerdim. İsroda açılan ilk Türk serverı oydu. Yada nostaljik olması açısından Aege ve Tibet gibi sunucular falan da olabilirdi :D
Bu arada 3 sw ile başlaması bence çok iyi çünkü yığılma çok olurdu tek servera. İlk 2 hafta hangi serverda başlayalım kargaşası çıkacak orası kesin. Haliyle başlayan bırakan sw değişen sürüyle kişi görcez ilk hafta. Haliyle ilk hafta bir sunucuda gerçek kitleyi göremeyeceğiz. Ben direk başlarım diyordum ama yığılmaya göre başlarım sanırım. Görücez bakalım hayırlısı ^^
Bu arada sunucuya hazırlık için bi pvp servera başladım 1x. Gerçekten unutmuşum ve adaptasyon süreci yaşıyorum. Okadar alışmışızki botla yüksek rate serverlara bu sw zor geldi. Bota rağmen zorlanıyorum ne yalan söyliyim. Size tavsiyem bu sw açılana kadar zor serverlara bi göz atmanız. Görevleri bile araştırmaya başladım bu sıra hangi lwlde hangi görevler yapmak mantıklı diye. Private serverlardan sonra zor gelebilir demedi demeyin. Bi göz atmakda fayda var derim 1x serverlara ^^

Private=Avrupalı Askerler İsro-Gamegami =Bordo Bereliler (Zorluk Bakımından) :ROFLMAO:

Private=Avrupalı Askerler İsro-Gamegami =Bordo Bereliler (Zorluk Bakımından) :ROFLMAO:
Gerçekten öyleymiş ya unutmuşum bildiğin bu zorluğu :D Şimdi bi private daha gördüm botsuz 60cap oynanıyormuş bot çalışmıyor orayı oynucam şimdi :D Katılmak isteyen olursa gelebilir dc falan vereyim tek çekilmiyo böyle sw ler ^^

Bende Malazgirt olmasını beklerdim. İsroda açılan ilk Türk serverı oydu. Yada nostaljik olması açısından Aege ve Tibet gibi sunucular falan da olabilirdi :D
Bu arada 3 sw ile başlaması bence çok iyi çünkü yığılma çok olurdu tek servera. İlk 2 hafta hangi serverda başlayalım kargaşası çıkacak orası kesin. Haliyle başlayan bırakan sw değişen sürüyle kişi görcez ilk hafta. Haliyle ilk hafta bir sunucuda gerçek kitleyi göremeyeceğiz. Ben direk başlarım diyordum ama yığılmaya göre başlarım sanırım. Görücez bakalım hayırlısı ^^
Bu arada sunucuya hazırlık için bi pvp servera başladım 1x. Gerçekten unutmuşum ve adaptasyon süreci yaşıyorum. Okadar alışmışızki botla yüksek rate serverlara bu sw zor geldi. Bota rağmen zorlanıyorum ne yalan söyliyim. Size tavsiyem bu sw açılana kadar zor serverlara bi göz atmanız. Görevleri bile araştırmaya başladım bu sıra hangi lwlde hangi görevler yapmak mantıklı diye. Private serverlardan sonra zor gelebilir demedi demeyin. Bi göz atmakda fayda var derim 1x serverlara ^^
Ben 15 aydır isro oynuyorum sıfırdan çar açtım şuan 130 lv, birkaç aksilik yaşandı yoksa 131 olmuştum😁 ben gayet sabırlıyım gamegami benim için kolay olucak😁

Ben İsmini En Çok Beğendiğim Sw de Oynayacağım Zaten Tüm Sw ler Kalabalık Olur

Ben 15 aydır isro oynuyorum sıfırdan çar açtım şuan 130 lv, birkaç aksilik yaşandı yoksa 131 olmuştum😁 ben gayet sabırlıyım gamegami benim için kolay olucak😁
Vala ben bırakalı çok oldu ara sıra 20x li serverlara falan girdim takıldımda 1x e tekrar dönünce bi zor geldi yalan yok :D Bende sabırlıyımda unutmuşum buralardan bu aşamalardan nasıl geçildiğini ^^

Geri