• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru BOI Drop Alma

tolu22

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
İSRO Arges
Merhaba

Battle of Infinity bitirdikten sonra karakterin drop'u otomatik toplamasını nasıl yapabiliriz.,
Yardımcı olabilecek var mı.

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Merhaba
Teşekkür ederim, bottan gold elle topla ayarı açık olduğunda goldu alacak değil mi yanlış anlamadıysam mektupla gelen arena coin almak için galiba plugin

rica ederim, plugini ekle ve başka hiçbir şey yapma çar şehirdeyken alınacak coin varsa alır. toplama filtresi ayarlarını bozmaz veya değiştirmez.

Bana şeyde lazım boi bitiyorya pandora kırıldıktan sonraki çıkanları char elle toplasın istiyorum. Bi videoda yapıyordu adam ama nasıl yaptığını söylememiş.

Toplama filtresinden ayarlı ise elle zaten toplar herşeyi. Ancak şimdi arena coinler posta yolu ile geliyor. Onu nasıl oto toplayacağız ?

Edit : Tamam şimdi farkettim . bu plugin posta yolu ile gelenleride alabiliyormuş. Teşekkürler.

Toplama filtresinden ayarlı ise elle zaten toplar herşeyi. Ancak şimdi arena coinler posta yolu ile geliyor. Onu nasıl oto toplayacağız ?

Edit : Tamam şimdi farkettim . bu plugin posta yolu ile gelenleride alabiliyormuş. Teşekkürler.
Aynen arena coinleri oto çantaya çekiyor. Fakat düşen gold , elixir , stone benim char bir türlü toplamıyor.

Aynen arena coinleri oto çantaya çekiyor. Fakat düşen gold , elixir , stone benim char bir türlü toplamıyor.
toplama ayarların yanlış demek ki. profil değiştiriyorsan yeni profil içinde ayarları kontrol etmeyi unutma. görsel atarsan bakalım

toplama ayarların yanlış demek ki. profil değiştiriyorsan yeni profil içinde ayarları kontrol etmeyi unutma. görsel atarsan bakalım
Bildiğim kadarı ile toplama ayarları profillere göre değişmiyor, hangi profilde olursa olsun aynı toplama ayarları kalıyor diye biliyorum.
normal kastığım profille eklentiler kısmına gelip start diyorum sadece

Toplama ayarlarınızdan pet ile yada karakterin ile toplayacak şekilde ayarlaman lazım.

Geri