• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Adv Yapımı

faoranos

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Bach_Kim
Normal itemden ADVA yapmak için + kaç basmak gerekiyor bilgisi olan varmı beyler?

Normal itemlerin +5 olması ve full blue olması gerekiyor diye hatırlıyorum.
En sağlıklı adv yapımı Adv A yapmak için sos ve moon item Adv B için ise moon +5 ve sun item kullanmaktır.

Normal itemlerin +5 olması ve full blue olması gerekiyor diye hatırlıyorum.
En sağlıklı adv yapımı Adv A yapmak için sos ve moon item Adv B için ise moon +5 ve sun item kullanmaktır.
Ama hocam adv'nin de biliyorsunuz normal itemlere basmak için olan versiyonu da var. Sizin bahsettiğiniz kesin çıkan adv, sox itemleri kırıldığı vakit çıkanı. Sox'den çıkan adv normal itemlere basılmıyor. Normal adv üretmek içinse dediğiniz gibi minimum +5 ve full blue olması lazım. Normal sro da bir kere bu şekilde üretmiştim. Ama normal adv üretmek biraz meşakatli bir iş.

Ama hocam adv'nin de biliyorsunuz normal itemlere basmak için olan versiyonu da var. Sizin bahsettiğiniz kesin çıkan adv, sox itemleri kırıldığı vakit çıkanı. Sox'den çıkan adv normal itemlere basılmıyor. Normal adv üretmek içinse dediğiniz gibi minimum +5 ve full blue olması lazım. Normal sro da bir kere bu şekilde üretmiştim. Ama normal adv üretmek biraz meşakatli bir iş.
İki türede değindim ama anlamadım :D

Geri