• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Yeni Event

Xian (90cap), Aeolus(100cap) zamanlarındayken yani yeni açılan sunuculara stone ve item(xian 9dg, aeolus10dg) veriyordu. Kalan (eski sunuculara) pandora, ms, sp kağıdı, zerk scrool vs. veriyordu büyük olasılıkla tüm sunucularda aynı sistem olur ve pandora, ms ,sp kağıdı, zerk sc vs. ödül verilir (eris sunucusundan tam emin değilim)

Moblardan düşen harfleri yerden toplayıp Event Sook'a gidip karşılığında eventte verilecek ödülleri alacaksınız. Etkinlik sanırım 21/07/2020' ye kadar sürecek.

Arkadaşlar selam, moblardan düşen harfler ticaret ile verilebiliyor mu? ve depoya aktarılabiliyor mu? Ayrıca bu event hakkında s devil flag magic pop vs. veriyor diye duymuştum.

Arkadaşlar selam, moblardan düşen harfler ticaret ile verilebiliyor mu? ve depoya aktarılabiliyor mu? Ayrıca bu event hakkında s devil flag magic pop vs. veriyor diye duymuştum.
Dostum s devil, flag vermesi mümkün değil belki çok nadir olarak magic pop atıyor olabilir. Ticaret işine bakalım bi droplanırsa :)

Dostum s devil, flag vermesi mümkün değil belki çok nadir olarak magic pop atıyor olabilir. Ticaret işine bakalım bi droplanırsa :)
Droplanmıyor. karaktere özel düşüyor ve başka bir karakter alamıyor. Ticareti yok ve depoya koyulamıyor

üst üste ne kadad birikiyor acaba suan bendeki hernharfden 12 şertane oldu ikin i ni t h a n k s yazdim bakalim ne kadar ust uste steck lenior

üst üste ne kadad birikiyor acaba suan bendeki hernharfden 12 şertane oldu ikin i ni t h a n k s yazdim bakalim ne kadar ust uste steck lenior
max 50 oluyor fakat sık sık buga giriyor o yüzden arada şehre dönüp birleştirmen lazım

S devil flag vs vermiyor. Ben geçen eventte 2 charıma düşen magic poplar ile s devil çıkarttım anca öyle çıkar devil.

En İyi Event Bence Lucky Box Eventi Bunlar Daha Zor Çıkıyor.

Geri