• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Alış WTB ARGES KARAKTER

xxmemoxx60

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
RSRO Ares
Yedekte satlık karaker var ise yorum olarak yazın beyler , takılmalık birşey lazım

89 lv Spear char var job hunter 64 Lv , üstünde clean avatar set var , 89lv 56 gün packli fellow pet , ölü devil (kasada devil res var) , 23 günlük toplama peti , seti sun,sos,som, düz +7 karışık charın içinde 410 silk mevcut joymax hesabı bu sana takılmalık olur mu bilemem

65 lvl spear alındı konu kapanabilir
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

89 lv Spear char var job hunter 64 Lv , üstünde clean avatar set var , 89lv 56 gün packli fellow pet , ölü devil (kasada devil res var) , 23 günlük toplama peti , seti sun,sos,som, düz +7 karışık charın içinde 410 silk mevcut joymax hesabı bu sana takılmalık olur mu bilemem
güzel karakter ağa , ben biraz ne var ne yok bakıp gideceğim 2010 da bırakmıştım isroyu 1 2 ay takılmalık bişi aldım

fiyat nekadar dostum

fiyat nekadar dostum
toplama peti 7 gün kaldı , fellowun itemleri 40 gün kaldı, ölü devil, 2 tane devil res 2 tane pet res 1 tane premium kasasında mevcut , accleri 85-87 lv 2si +9 kolyesi sos +7 , kıyafetide sos moon sun +5 karışık charda 410 silk var , 1 tane guardian angel lucky dress var dark warrior avatar seti var bluesi basılmamış. char 92 lv ay sonuna kadar vipli, job seti 50-20lv normal bi set 66 lv hunter , 9 adet zerk scsi var görevle alınan oyunun başındaki revleri hala üstünde 4bin tl

Geri