• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

TrSro Mail Adresi Degistirmelidir.

deepblack

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Bach_Kim
Merhaba arkadaşlar

Oyun yapımcıları bile oyunda mail adresine degistirmeye izin verirken garip bir şekilde TrSro bu duruma izin vermiyor ve gerekçeleri güvenlik diyorlar

Peki ben mail adresimi caldirdim şifresini unuttum veya farklı sebeplerden erisimim kesildi ne olacak oyunada bir ton silk yatırdım ne olacak şimdi yatirdigim para ayrı çöp harcadigim zaman emek ayrı çöp olacak

Arkadaşlar hep birlikte bu konuya yorumlarımızı yapalım bu duruma el atalım çünkü başıma gelmez demeyin öyle bir gün gelir dizinde başınıza böyle bir durum gelir firmanın yanıtı size bu olacak bakin.

Silkroad Online Türkiye Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Üyelik oluştururken ilgili sayfada mail adresinizin daha sonradan değiştirilemeyeceğine dair bir ibare yer almaktadır.
Maalesef buna müdahale edemez ve manuel olarak değiştiremeyiz.

Sen emek harca para harca aldığın cevap

Sizden ricam tepkimizi koyalım hep beraber bu duruma el atalım oyunu yapan firma bile değişime izin verirken trsronun böyle yapmasi sizce etikmi ?

Görende haksız birşey istiyoruz sanacak.

Güvenlik nedeniyle oluyorsa telefon onayı ile değişim yapılabilir.

bence de değiştirilebilir ama bu durum en çok donateci tayfaya yarar al-sat yapa yapa yine serverın bokunu çıkarırlar o yüzden bi bakımdan da iyi böyle olması, bilemedim..

bence de değiştirilebilir ama bu durum en çok donateci tayfaya yarar al-sat yapa yapa yine serverın bokunu çıkarırlar o yüzden bi bakımdan da iyi böyle olması, bilemedim..
sunucular zaten donateciler sayesinde dolu. sen bu kadar oyuncunun tamamının oyundan keyif almak için mi oynadığını sanıyorsun?

valla destek verenler sağolsun ama vermeyenlerin başına mail çalınma veya buna benzer bir durum gelirde mail adresine ulaşamaz ise o zaman anlar emeklerin çöp olmasını o nedenle bu muhabbeti kapattım ben çok bilen arkadaşlar var umarım unların başına gelmez.

Bende katılıyorum. Karakter satışına izin verilebileceği fakat sorumluluk almadıklarını söylemişlerdi peki neden mail adresi değişikliğini açmıyorlar anlamıyorum bende. Kesinlikle getirilmesi lazım mail değişikliği.

Geri