• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

trsro ip sınırlaması

biroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
trsro da yeni başladım. uydu bağlantılı internet var. tenda diye bir modem. ben bu ip de tek char açtığıma eminim. zaten başka charım da yok. zeugma oynuyorum. bir ara ph bot ile uğraşırken arkadaşın botuna gireyim dedim maneger filan açtım bot hata veriyordu. manegerda iki tane arkadaşın char ismi vardı. onunla mı alakası var yoksa uydu bağlantılı bir internet kullandığımdan mı oluyor acaba. ne yapmam gerek ip mi değiştireceğim. nasıl değişir. gamegami ye yazı yazsam düzelir mi. teşekkür ederim şimdiden. iyi oyunlar. bu hatayı işyerinde alıyorum ama evde açıyor.

trsro.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 1586trsro da yeni başladım. uydu bağlantılı internet var. tenda diye bir modem. ben bu ip de tek char açtığıma eminim. zaten başka charım da yok. zeugma oynuyorum. bir ara ph bot ile uğraşırken arkadaşın botuna gireyim dedim maneger filan açtım bot hata veriyordu. manegerda iki tane arkadaşın char ismi vardı. onunla mı alakası var yoksa uydu bağlantılı bir internet kullandığımdan mı oluyor acaba. ne yapmam gerek ip mi değiştireceğim. nasıl değişir. gamegami ye yazı yazsam düzelir mi. teşekkür ederim şimdiden. iyi oyunlar. bu hatayı işyerinde alıyorum ama evde açıyor.Ekli dosyayı görüntüle 1586
modeme restart at dostum

Eğer uydu ile ilgili bir internet hizmeti alıyorsanız servis sağlayıcınızı arayıp her böyle ip sorunu yaşadığınızda ip değiştirmelerini isteyeceksiniz pek çözümü yok.

Eğer uydu ile ilgili bir internet hizmeti alıyorsanız servis sağlayıcınızı arayıp her böyle ip sorunu yaşadığınızda ip değiştirmelerini isteyeceksiniz pek çözümü yok.
peki ben ip değiştritsem sonra da 2 tane kullandığım charı açıp başka char açmasam ilerleyen zamanlarda ip sorunu yaşarmıyım..
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

modeme restart at dostum
denedim ip değişmiyor

Son düzenleme:
Geri