• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Telefon onayıyla giriş

serhat67

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Hoang_Kim
Az önce destek kısmına hesapların güvenliği için telefon onayı olur, mail onayı olur bunun gibi bir sistem yapmaları yönünde öneri de bulundum. 10 dakika içinde geri dönüş yaptılar. Dedikleri, şifrelerinizi kimseyle paylaşmazsanız herhangi bir sorun olmaz yönündeydi. Ben yine de bu tarz bir güvenlik sisteminin iyi olacağı kanaatindeyim. Bilmiyorum sizler ne dersiniz?

"şifrelerinizi kimseyle paylaşmazsanız herhangi bir sorun olmaz " doğru söylemişler...

"şifrelerinizi kimseyle paylaşmazsanız herhangi bir sorun olmaz " doğru söylemişler...
Sırf şu yaptığın boşa yanıt vermek için üye oldum.
Artık şu küçük dünyanızdan çıkın.
Keylogger var, kötü niyetli arkadaş var, kullandığın botun yazılımcısının gözünün kararması var, bir anlık dalgınlık var 2 dk düşünsem sen şifreni söylemeden sana sorun olacak onlarca şey çıkarırım.
Etek giymezsen taciz etmezler demek kadar cahilce bir yorum yapmışsın. Senin emeğini koruyacak bir öneride bulunmuş arkadaş, firma ise maliyet olmaması için saçmalamış. Sen ise emeğini koruyacak şey yerine düşünmemeyi seçiyorsun.

+1
Sırf şu yaptığın boşa yanıt vermek için üye oldum.
Artık şu küçük dünyanızdan çıkın.
Keylogger var, kötü niyetli arkadaş var, kullandığın botun yazılımcısının gözünün kararması var, bir anlık dalgınlık var 2 dk düşünsem sen şifreni söylemeden sana sorun olacak onlarca şey çıkarırım.
Etek giymezsen taciz etmezler demek kadar cahilce bir yorum yapmışsın. Senin emeğini koruyacak bir öneride bulunmuş arkadaş, firma ise maliyet olmaması için saçmalamış. Sen ise emeğini koruyacak şey yerine düşünmemeyi seçiyorsun.

o gelecek zamnalarda olur. şuan sacma olur. girip uğraşmiyacak cok insan var o tür işlerle ama otp felan olabilir. mesela isteyen yapar isteyen yapmaz. hem daha guvenlı olur. keyloger yemenızde sizin hatanızdır oyunun değil bunuda belirtmek isterim. iyi bayramlar ve forumlar.

Geri