• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Tek bilgisayarda 2 çar açma

remzi121212

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
Sbot da 2 klasör açıyordum 2 tane hesap bu şekilde açiliyordu ama bu phbot da bu işin nasıl yapılacagını internette bulamadım. Birisi anlatıversin. Phbot üyeliği aldım bir tane hesabı açtım kasıyor ve bilgisayarda phbot manager diye bir şey yok onu da belirteyim.

dostum direkt olarak ph bota çift tıkla açıyor sorunsuz klasör vs klonlamaya gerek yok

Her seferinde kullanıcı adı ve hesap bilgilerini baştan yazmak gerekecek öyle mi?
Bir de ben botu bir kere kurdum tüm ayarları yaptım sonra kapatıp açınca tüm ayarlar sıfırlanmıştı bunu nasıl kaydedicem iki farklı hesap için?

dostum bir kere yapınca ayarları kayıtta kalıyor her seferinde evet girmek gerekiyor maneger ile ayar yaparsan girmene gerek kalmaz bilgileri ama onu daha bende çözemedim tam

Sorun şu tüm ayarlar sıfırlanmış bunu nasıl kaydedicem ? Otomatik kaydetmiyor save tuşu falan göremedim sbot daki gibi nasıl yapıcaz bu işi

dostum sen ayarlarını yap o otomatik kayıt yapar kayıt tuşuna gerek yok her girdiginde sıfırlanmış gibi olur olur ama giriş yapınca ayarların geri gelir

Phbot exeye çift tıklaman yeter her sunucu her çar için ayrı config oluşturur birbirine karışmaz🙃

Geri