• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Sunucularda EU olması izin imza kampanyasına destek.

BayXgen

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
VSRO Thien_Kim
Birileri paylaşmış facede gördüm. Açıkçası GameGami yetkilileri de eminim ki görüyordur bu kampanyayı.

İlk sunucularda bildiğiniz gibi sadece Çin olarak başlama kararı aldılar. Benim gibi EU seven binlerce oyuncu hayal kırıklığına uğradı.

Destek verin lütfen

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ne EU'ymuş Ya Oyun İlk Çıktığında Eu Mu Vardı Eklerler Zaten Eu'nuzu

Beyler sizi kırmak istemem ama eu zaten oyun açılışından belirli bir süre sonra gelecektir.
Başlangıç ch ayarlanmış değişir zannedip heveslenmeyin 🙃

Oyunu çin karakterleriyle tanımış biri olarak avrupa karakterleri gelmesin diyorum :D Genel bir anket açılsa emin olun bu oyunu benim gibi yıllarca oynamış kişiler baskın gelir o anketin sonucu avrupa karakterleri gelmesin olur :D

Arkadaşlar hele bir oyunumuzu oynayalım, tadını alalım. Daha 1 ay olmuş açılalı. Hemen birşeyleri anında oldurmayalım. Bu herşey olsun düşüncesinin başını eminim ki private serverları çekti yıllarca. Şunu bir sormak lazım. Neden avrupa karakterlerini istiyorsunuz?

Edit : Bu arada yeni fark ettim. Konuyu açan arkadaşın Server'ı Private server :D Ya arkadaşlar yapmayın, etmeyin. İstiyorsunuz ki hemen kasılsın, level atlasın. Ama üzülerek söylüyorum ki bu oyunda hızlı reaksiyon beklemeyin. Avrupa gelse neden japon yok diyeceksiniz. Birşeyleri dayatmayın. Eminim ki ben gibi birçok kişi avrupayı istemeyecektir. Kuralına göre olursa olsun. Zorla dayata dayata değil. Zamanı gelince Avrupa'da gelecektir ama şuan gelmesini beklemeyin.

Geri