• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Str bow mu İnt bow mu?

Kraysung

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
KSRO 초원길
Sıfırdan kasılacak hesapta en mantıklısı hangi build oluyor? (Hybrid'e çevirmeme daha var itemler ayarlanmadığı için henüz pure STR ya da pure INT olarak kullanacağım.)

Pet ve zırh tercihi nasıl olmalı? Bu konuda da bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum

Bende isroda str bow oynuyorum eskiden beri bow buildini severim. Setini ister garment yaparsın ister protector sana kalmış.
Fellow olarak bear var tavsiye edebileceğim. Mutlaka ignore dress yap bow çara ingore dressiz olmaz.
STR Bow çarla parti bulamasan bile rahat rahat kasırsın bi eu wizardın parti araması gibi seni yoran bir tarafı yok tek eksiği arrowların resmi sürümde hala 250 stack olmasi onada çözümün silk arrowu almak olur 16 silke 2 adet alabiliyorsun.

Bende isroda str bow oynuyorum eskiden beri bow buildini severim. Setini ister garment yaparsın ister protector sana kalmış.
Fellow olarak bear var tavsiye edebileceğim. Mutlaka ignore dress yap bow çara ingore dressiz olmaz.
STR Bow çarla parti bulamasan bile rahat rahat kasırsın bi eu wizardın parti araması gibi seni yoran bir tarafı yok tek eksiği arrowların resmi sürümde hala 250 stack olmasi onada çözümün silk arrowu almak olur 16 silke 2 adet alabiliyorsun.
Hocam peki siz Str bow- int bow seçimi konusunda ne düşünüyorsunuz? Sw' deki ilk çarım olacak.

Sıfırdan kasılacak hesapta en mantıklısı hangi build oluyor? (Hybrid'e çevirmeme daha var itemler ayarlanmadığı için henüz pure STR ya da pure INT olarak kullanacağım.)
Kalide sıfırdan 125 lv e kadar str bow kastım str olarak kasmanı tavsiye ederim int kasacaksan eğer spear kas

O zaman ben 47 seviyedeki görevle statları sıfırlayıp str ye çeviriyorum nukeları da curst heartle kaparım

Ben Str Bow Da İnt Bow Da Oynadım İkisinide Kasmak Çok Zevkli Bende Str Bow Öneririm Ama Yeni Sw de Full Str Blade Kasmayı Düşünüyorum 8-10YILDIR Kılıç Tutan Bir Char Kasmadım ;)

Çarı str bow' a çevirdim ve aşırı pişmanım, nukeleri saymasam bile pacheon skilleri %40 daha az vuruyor. Kritikler ortalama %5 %10 arası daha fazla falan da ortalama hasar yerlere düştü. İleride birisinin karşısına çıkar diye söylüyorum siz siz olun bowu int kasın.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Çarı str bow' a çevirdim ve aşırı pişmanım, nukeleri saymasam bile pacheon skilleri %40 daha az vuruyor. Kritikler ortalama %5 %10 arası daha fazla falan da ortalama hasar yerlere düştü. İleride birisinin karşısına çıkar diye söylüyorum siz siz olun bowu int kasın.
Pet ve dress' e vereceğim parayı stat recall' a vericez artık...

Zevk meselesi...Her capte iş yapar...pvp de bile iş yapar seti sağlamsa...tercihen Garment giymen %20 daha az mp tüketimi ile destek olur sana...Str ile damageleri arasında çok fark vardır...nuker skillerind
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

Zevk meselesi...Her capte iş yapar...pvp de bile iş yapar seti sağlamsa...tercihen Garment giymen %20 daha az mp tüketimi ile destek olur sana...Str ile damageleri arasında çok fark vardır...nuker skillerind
Nuker skillerinde Ss kadar damage atarsın...hayırlı olsun int bow kasman çok güzel😀

Geri