• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_76f0a5f66ac8a898c8.png

Silkroad Online'da yarın Metis isminde yeni bir sunucu açılacak!

gha3uo8.png

Metis sunucu 90 cap ch & eu bir sunucudur.

Sunucu Açılışına Özel Etkinlik!

1- Yeni Açılan Her Karaktere Ödüller!

Açılan her karaktere 1-9dg Seal of Sun silah verilecek.
Açılan her karaktere 100k SP verilecek.

Bu etkinlik 26 Temmuzda başlayıp 18 Ekim'de bitecektir.

2- Şarj Sistemi

Bir günde toplam 5 saatlik %100 exp sp ile oynayabilirsiniz.
Yine bir günde toplam 3 saatlik oyun süresiyle %50 exp sp ile oynayabilirsiniz.
Şarj barınız her zaman GMT +9'da saat 00:00'da sıfırlanacaktır. Türkiye'deki saat ile her gün 18:00'da barınız yenilenecektir.
Şarj barı karaktere özel bir şey değildir, eğer aynı üyelik ile farklı sunucularda oynuyorsanız barınızdaki süre diğer sunuculara yansıtılacaktır.
Ancak orijinal sunucularda ve yeni sunucuda oynadığınızda, sunucu kuralı kuralına göre şarj sistemi uygulanacaktır.

Metis sunucusu sizleri bekliyor :)

Peki VIP olunca şarj süresi kalkıyor mu? Mesela 300 silk çektik harcadık nasıl olacak?

Peki VIP olunca şarj süresi kalkıyor mu? Mesela 300 silk çektik harcadık nasıl olacak?
Silk harcamasını her ayın 1 ile 3'ü arası yapmanız gerekiyor 2 ay o şekilde vip oluyor ardından attığın silk içinden 290 silke premium alırsan 1 ayda oradan oyuna girebiliyorsun etti 3 ay.

Silk harcamasını her ayın 1 ile 3'ü arası yapmanız gerekiyor 2 ay o şekilde vip oluyor ardından attığın silk içinden 290 silke premium alırsan 1 ayda oradan oyuna girebiliyorsun etti 3 ay.
Hocam demek istediğim bu değildi. Şarj süresiydi. VIP olunca şarj süresinin ortadan kalktığına dair bir duyum almıştım ama doğru mu bilmiyorum.

Hocam demek istediğim bu değildi. Şarj süresiydi. VIP olunca şarj süresinin ortadan kalktığına dair bir duyum almıştım ama doğru mu bilmiyorum.
O sistemi bozuk diye biliyorum önceleri JC Planet sunucularında 300+ silk harcayınca bar yeşile dönüyor süre olayı kalkıyordu uzun yıllardır bozuk düzeltilmediyse bilemiyorum.

Tüm JC Planet sunucularında vardı sonradan para hırsı için sadece palmyra'ya indirgendiyse bilemem.
belki ilk zamanlarında vardı ben bayadır oynuyorum denk gelmedim ilk geldiğinde bug falan olmuş olabilir palmyrada zaten silkroad R den geldi ondan bir tek onda var ayrıca şarjıda 8 saat oranın :) mantıken vip olunca şarjın kalkması lazım ama malesef kalkmıyor.

Geri