• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru Silkroad Online Ucuz Silk

manyakbuzcu

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
İSRO Hyperion
Selamun aleykum arkadaşlar.
Yabancı siteler üzerinden ucuz silk alındığıyla ilgili bir söylenti dolaşıyor. Serverlerde bunun ticaretini yapan adamlar var. Ben 1k silki MTC Game üzerinden 800 küsür liraya alabiliyorken ticaret yapan adamların ID PW ile yüklemek yaparak 700 TL ye yükleme yapmasını anlayamıyorum. Bu da ucuz silk alındığı söylentilerini doğruluyor. Bu silki daha uygun almanın yöntemi nedir ?

walla oyle bıse varmıdır bılmıyorum belkı yurtdısında yasayanlar dolar veya euro ile aliyo olabılır ondan ucuza geliyor tl ye vurdugunda :S

Önceden Brezilya'dan alıyorlardı sonra onu fixlediler. Brezilya silki alabilmek için Brezilya banka hesabının olması gerekiyor ve bu banka hesabı içinde Brezilya vatandaşı olman gerekiyordu. Ciddi bir fiyat farkı vardı Brezilya silki ile diğer ülkelerden alınan silkler arasında ve sadece Joymax hesapları için geçerliydi bu olay. Oyuncular o yüzden karakter satacakları zaman Joymax hesabına sahipse daha fazla para istiyorlardı. Bazı oyuncular ban riski olmasından korktuğundan, yan karakterleri ile Brezilya silki alıp oyun içerisinde satıyorlardı daha sonrasında kazandıkları para ile güvendikleri siteden ana karakterlerine silk yüklüyorlardı. Şu an dediğin gibi tekrar ucuz silk olayı ortalığa çıktı, nasıl ve nereden yapılıyor bilmiyorum.

Ek not; Bu sebepten ban yiyen birine hiç denk gelmedim, hatta sağlam karakterlere (joymax hesapları) sahip olan kişilerin loglarına bakılırsa bu silkten kullanıldığı görülmesi çok yüksek bir ihtimaldir. Fakat Joymax tarafından böyle bir log taramasına gidileceğini hiç sanmıyorum, şirketin ucuz silk olayından haberleri olduğunu bile düşünmüyorum.

Geri