• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Burak Yoğun

Administrator
Kurucu
Server
TRSRO Knidos
gg_d1b675f689bacd7480.png

Merhaba Srolobby Ailesi

Bugün sizlere oyuna yeni başlayanlar için set ve silah desteği yapan görevleri tanıtacağım. 🙃

Bildiğiniz gibi eskiden 1 level'de olsak yerden eşya ve para düşerdi fakat şu an ki resmi sürümde eşya ve para düşme işi 70+ canavarlarda oluyor.

Oyuna yeni başlayan tüm oyunculara da set, silah, ring ve kalkan olmak üzere tüm eşyalar sos halinde veriliyor rahat kasılmaları için.

Bu konumuzda bu görevlere ait videoları sizlere sunuyorum.

1. Görev: Goods Supplier's Gift Level 1 (Europe)

2. Görev: Goods Supplier's Gift Level 8 (Europe)

3. Görev: Goods Supplier's Gift Level 16 (Europe)

4. Görev: Goods Supplier's Gift Level 24 (Europe)

5. Görev: Goods Supplier's Gift Level 32 (Europe)

6. Görev: Goods Supplier's Gift Level 42 (Europe)

Görevleri video olarak hazırladıkça konuya ekleyeceğim​

Kanka eline sağlık güzel konu olmuş. Ben bir şey sormak istiyorum; isroya 80capin sonlarına doğru başlamış 120cap güncellemesi geldikten sonrada 115e kadar falan kasıp sonra ekibimin bırakmasıyla isro macerama son vermiş eski bir oyuncuyum. Yıllardır da işten güçten vakit buldukça private serverlarda vakit geçiyorum. Şimdi bu trsroyla orjinal oyuna tekrar başlamayı düşünen biri olarak, bu yeni sistemlere çok yabancıyım. Olur da oyun bu yeni haliyle başlarsa mesela 70 levele kadar gold yok diyorsun, kervanda yeni sistemde gold vermiyor yanlış bilmiyorsam, biz bu pot parası olsun rutin npc giderleri olsun bunlar için goldu nereden nasıl elde ediyoruz?

@Strike hacım 1-8dg arasi sos itemlerini oyun konudaki görevlerde olduğu gibi veriyor.
Aynı şekilde pot, pill, arrow ve boltunu 70 levele kadar şehirdeki ilgili npclerden aliyorsun.
Outpost görevlerindende gold yerine token alıyorsun 3 çeşit token var.
Monk's Token = Jangan - Constantinople
Soldier's Token = Donwhang - Samarkand
General's Token = Hotan
Her şehir değiştirmene bu tokenleri birbirleriyle takaslayabiliyorsun ben janganda kastığım monk's tokeni donwhangta ilgili npcden soldier's tokene çevirebiliyorum. Bu mevzu hotana kadar gidiyor.
Senin yapman gereken 8dg 12 parça sun itemini yapmak tokenler ile.
Bunlarıda yine şehirlerde ilgili npclerden alıyorsun token karşılığı.
Seviye seviye atından fellow petin can potuna speed druguna kadar alabilirsin tokenler sayesinde.
Oyun eskiye göre çok daha kolaylaştırıldı. 🙃
Goldunu 70+ moblardan elde edeceksin.
Eğer 8dg sun 12 set parçanı yapıp forgetten world takılırsan goldunu da buradan çikan faded beadlardan veya koleksiyon kartlarını satarakta çıkartırsın.
Yeni job sisteminde de tek fark şu eskiden kervan çekimi sonrası gold alırdın şimdi ise gold edecek eşyalar veriyor ticket, blue ve black stone olsun bunlar para ediyor 🙃

Tr sro geldiğinde bu sistem ile başlarsa çok kısa sürede 80 olunur .Yıl başında 90 cap e geçeriz . Bana sistemde ufak değişiklikler olacak gibi geliyor.

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim çok kıymetli hepsi @Burak Yoğun
Benim durumumda olan çok oyuncu vardır eminim bizler için bu tarz rehberlere daha çok yer verirseniz faydalı olabilir, tekrar teşekkürler.

Burak Yoğun Doğru Yerlere Değinmiş Togui Köyünden Faded Bead Toplayıp Satabilirsin Talismanları Da Satabilirsin Mesela Kendi Sun Silahını Token'le Al Talismandan Düşen Silahı +5 Yap Sat Kervan Çekip Blue-Black Stone'da Satabilirsin.

Geri