• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

sıfırdan hangi servera başlamak mantıklı

ruyakar

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Nemrut
merhabalar başlıkta belirttiğim gibi yeni başlıcam hangi servera başlamak mantıklı görüş ve öneriler için şimdiden teşekkür ederim

Hangi oyunda başlayacaksın?
Eğer isro ise eu sunucuları tavsiye ederim.
Trsro ise 110 cap ile yeni sunucu gelecek orayı bekleyebilirsin yada var olan troya, efes, assos gibi sunucuları oynayabilirsin

Hangi oyunda başlayacaksın?
Eğer isro ise eu sunucuları tavsiye ederim.
Trsro ise 110 cap ile yeni sunucu gelecek orayı bekleyebilirsin yada var olan troya, efes, assos gibi sunucuları oynayabilirsin
burak hocam trsro başlıcam belirtmemişim kusura bakmayın 110cap ile kesin gelirmi yeni server ona göre bekliyim

Bende yeni başlıycam, assos bana mantıklı geliyo, düşük dereceli itemler (minimun 7 dereceden başlıyo) daha fazlaydı troya ve efese göre. Başka serverlarada baktım daha sıcak geldi bana assos niyeyse :D

+ takipteyim başlamayı düşünüyorum. Bir iki pre ve bot satın alacağım daha sonra karakter bir ayda pre ve bot parasını çıkarmasını istiyorum. Mümkün mü? Hangi build bu durum için mantıklı?

Zeugmadayım 3 charım satılık 101 lwl spear nuker 3 pagelerı acık. zeugmaya gelebilirsiniz bence. iyi oyunlar

Burak maiby Can coment about pergamon server why no new players coming and no merge for server its almost dead server still in 110 in fw time max 4 party half of it bots

Burak maiby Can coment about pergamon server why no new players coming and no merge for server its almost dead server still in 110 in fw time max 4 party half of it bots
There are 9 servers, people prefer troya and efes the most, gamegami tries to revive existing servers rather than combining servers

Geri