• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Soru shard fatigue

Bora

Daimi Üye
Daimi Üye
Server
RSRO Helios
arkadaşlar shard fatigue deki problemi tespit edip çözümüne ulaşabilen var mı ? Relog atınca şarj barı yenilenmiyor veya bi tık süre ekliyor

Şarj sistemi şu an bozuk hacım normalde bardaki sürenin önemi olmadan gir çık yapınca yenileniyordu.
Fakat türkiye saati ile 18:00'da yenilenmesi gerekiyor.

Şehre dönüp, hiç beklemeden relog attırman gerekiyor. Ama şehir dışında dc yersen, netin giderse, oyundan çıkarsan barın yenilenmiyor.

premium var saat 18:00 den sonra şarj yenileniyor son 15 dakika kalasıya şehre dönüp dc yiyorum. 1 saat sonra oyuna giriyorum fakat süre yükselmiyor. en verimli nasıl kullanabilirim. bu arada premium varken sürenin 0 olup hiç exp gelmediğini hatta npc bile alışveriş yapamadığım olmuştu

premium var saat 18:00 den sonra şarj yenileniyor son 15 dakika kalasıya şehre dönüp dc yiyorum. 1 saat sonra oyuna giriyorum fakat süre yükselmiyor. en verimli nasıl kullanabilirim. bu arada premium varken sürenin 0 olup hiç exp gelmediğini hatta npc bile alışveriş yapamadığım olmuştu
Genelde şehirde 180 veya 190 dakikada bir dc yediriyoruz bu şekilde kolay kolay şarj barı patlamıyor

Geri