• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Sbot Hatası. (Yardımınıza ihtiyacım var.)

ahmetcan001

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Server
TRSRO Knidos
Merhabalar, öncelikle iyi günler.

Şöyle bir sorunum var: Sbot kullanıcısıyım ve bir hata alıyorum. aldığım hata ''new bot version needed or wrong client installed'' hatası. Hem oyunun hem de sbot'un en son sürümünü zaten güncel olarak yükledim. İkisi de güncel.

Hata hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum. Botu başlatıp oyuna girebiliyorum ancak oyundan dc yediği zaman-her zaman olmamak kaydıyla- bazen re-login yaparken bu hatayı alıyorum. Hatayı manuel olarak şu şekilde çözebiliyorum: Silkroad clientini elle başlatıyorum, id-pw ekranı geldikten sonra kapatıyorum sonra bottan ''start client'' seçeneğini tıkladığımda sorun çözülmüş oluyor. Ancak bunu her zaman yapamam, örneğin char bottayken geceleri re-login olmuyor, bu hatayı veriyor.

Çözüm nedir? Lütfen bu konu hakkında bana yardımcı olun. Bir türlü çözemedim sorunu.

Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. o/

Sbot un güncel olduğuna ve eskisini tamamen silip, yenisini yeni bir klasörde topladığımıza eminiz değil mi?

Sbotun güncel versiyon indir ve oynayacağın oyunun clientini doğru seç dene.

Sbot un güncel olduğuna ve eskisini tamamen silip, yenisini yeni bir klasörde topladığımıza eminiz değil mi?
Evet, sbot güncel. Hatta dün sabah silkroad'ı ve botu silip ikisini de tekrar indirip bir klasörün içine koydum. Yine aynı hata aldım. bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Oyunun kendi sitesindeki güncel sürüm değil sbot bölümünde mevcut son sürüm
Aldığın hata botla client uyumsuzluğu şuan işteyim yapamazsan özelden mesaj atabilirsin 21:00 dan sonra ısro eris oynuyorsan ordanda pm atabilirsin

Oyunun kendi sitesindeki güncel sürüm değil sbot bölümünde mevcut son sürüm
Aldığın hata botla client uyumsuzluğu şuan işteyim yapamazsan özelden mesaj atabilirsin 21:00 dan sonra ısro eris oynuyorsan ordanda pm atabilirsin
Selamlar. Sbot bölümündeki mevcut son sürüme nereden ulaşabilirim? Sitede bulamadım da.

sbot new versiyon hatası alıyorum
sbot ve sro gunceldir pc birden bire sbotları kapadı ve boyle demeye basladı

Merhabalar, öncelikle iyi günler.

Şöyle bir sorunum var: Sbot kullanıcısıyım ve bir hata alıyorum. aldığım hata ''new bot version needed or wrong client installed'' hatası. Hem oyunun hem de sbot'un en son sürümünü zaten güncel olarak yükledim. İkisi de güncel.

Hata hakkında detaylı bilgi vermek istiyorum. Botu başlatıp oyuna girebiliyorum ancak oyundan dc yediği zaman-her zaman olmamak kaydıyla- bazen re-login yaparken bu hatayı alıyorum. Hatayı manuel olarak şu şekilde çözebiliyorum: Silkroad clientini elle başlatıyorum, id-pw ekranı geldikten sonra kapatıyorum sonra bottan ''start client'' seçeneğini tıkladığımda sorun çözülmüş oluyor. Ancak bunu her zaman yapamam, örneğin char bottayken geceleri re-login olmuyor, bu hatayı veriyor.

Çözüm nedir? Lütfen bu konu hakkında bana yardımcı olun. Bir türlü çözemedim sorunu.

Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. o/
Merhaba . Bende de aynı needed or wrong clıent hatası verıyor du güncel botu indirmeme rağmen . Sonunda Silkroad'ı pc den tamamen kaldırdım ve tekrar kurdum sorun düzeldi.

Geri