• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
bu linkte anlatmak istediğini ben mi yanlış anlıyorum yoksa sbot kapanacak mı?
Evet bir kapanma söz konusu çevirisi burada:

Ne yazık ki, 21 Aralık 2020'den itibaren (bundan 4 hafta sonra) resmi Silkroad sunucuları (ISRO ve TRSRO) için bot hizmetinin zaman kısıtlamaları ve kişisel nedenlerden dolayı kesintiye uğrayacağını duyurmak zorundayım. Ara, bir sonraki duyuruya kadar kalacaktır.
Bu nedenle, SBot (ISRO için) ve SBotTR (TRSRO için) satın alımları bu duyurunun yapıldığı günden (23 Kasım 2020) itibaren kapalıdır ve yalnızca SBotP için açık kalacaktır.

Önemli: Özel Sunucular için SBotP etkilenmedi, çalışmaya devam edecek ve satın alımlar her zamanki gibi açık kalacak!

Yalnızca 21 Aralık 2020'den daha uzun süreli resmi sunucular için bot süresi satın aldıysanız, kalan bot süreniz resmi sunucular için SBot aradan döndüğünde yeniden etkinleştirilecektir.
Aksi takdirde lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

12 yılı aşkın süredir tüm desteğiniz için teşekkür ederiz!

Evet bir kapanma söz konusu çevirisi burada:

Ne yazık ki, 21 Aralık 2020'den itibaren (bundan 4 hafta sonra) resmi Silkroad sunucuları (ISRO ve TRSRO) için bot hizmetinin zaman kısıtlamaları ve kişisel nedenlerden dolayı kesintiye uğrayacağını duyurmak zorundayım. Ara, bir sonraki duyuruya kadar kalacaktır.
Bu nedenle, SBot (ISRO için) ve SBotTR (TRSRO için) satın alımları bu duyurunun yapıldığı günden (23 Kasım 2020) itibaren kapalıdır ve yalnızca SBotP için açık kalacaktır.

Önemli: Özel Sunucular için SBotP etkilenmedi, çalışmaya devam edecek ve satın alımlar her zamanki gibi açık kalacak!

Yalnızca 21 Aralık 2020'den daha uzun süreli resmi sunucular için bot süresi satın aldıysanız, kalan bot süreniz resmi sunucular için SBot aradan döndüğünde yeniden etkinleştirilecektir.
Aksi takdirde lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

12 yılı aşkın süredir tüm desteğiniz için teşekkür ederiz!
Kapanma Söz Konusu Durumu Yok.
Sadece Bakıma Alınıcağını Belirtmek İstemiş.Taşıma Ve Bakım İşlemi Sürecinde Bakımda Olucağı İçin Tahmini Gün Veremediği Gibi Arkasından Açıklama Eklemiş
Shiva:Ara, bir sonraki duyuruya kadar kalacaktır
Devamında İse Yalnızca 21 Aralık 2020'den daha uzun süreli resmi sunucular için bot süresi satın aldıysanız, kalan bot süreniz resmi sunucular için
SBot aradan döndüğünde yeniden etkinleştirilecektir.
Bot Bakımda Olucak Bu Süre Zarfında Gün Tahmini Veremediği İçin Bunu Yazma Gereği Duymuş

Son düzenleme:
Valla keşke sadece şehirde olsa. Şuna bakarmısın 5dk da bi skill atıyorum bu nası bi lagdır.

Şu zamansız bakımlar biraz private'i andırıyor umarım düzeltirler. Biz bu oyuna tamamen Türkiye yayın haklarını alıp profesyonellik çerçevesi var diye başladık ama bakalım.

şimdi güncelleme geldi oyuna sbot acılmıcak yeni güncel sbot paylaşılmıyacak mı ?

Son düzenleme:
Arkadaslar selamlar ücretli sbot da , crackli kullandıgım sbot da aynı sekilde kafayı yedi,
bilgisayara şuanda güncelleme yaptım 29.11.2020 aldıgım hata şu sekilde
sbotu calısıtıyorum sağa sola cekerken bildiğin 2 saniye sonra baslıyor gibi ve ben mausu bıraktıktan 2 saniye sonra duruyor pencere
bilgisayarda herhangi bir sorun yok
daha 2 gün önce format atıldı
1 saat önce de her hangi bir problem yoktu , tek tek sbotları kapattım pc yi kapatıp güncellemeye aldım,
soru :d
sizcede neden böyle bir hata olabilir :D
buraya video ekleniyormu bilmiyorum eklense ekran kaydı atabilrim .d

sorunu çözemiyorum pc de baska pencerelerde hata yok sadece sbotta :D ve ücretlisi de aynı ücretsiz kullandıgım da aynı cok sinir bozucu bir durum pls help me :D

Arkadaslar selamlar ücretli sbot da , crackli kullandıgım sbot da aynı sekilde kafayı yedi,
bilgisayara şuanda güncelleme yaptım 29.11.2020 aldıgım hata şu sekilde
sbotu calısıtıyorum sağa sola cekerken bildiğin 2 saniye sonra baslıyor gibi ve ben mausu bıraktıktan 2 saniye sonra duruyor pencere
bilgisayarda herhangi bir sorun yok
daha 2 gün önce format atıldı
1 saat önce de her hangi bir problem yoktu , tek tek sbotları kapattım pc yi kapatıp güncellemeye aldım,
soru :d
sizcede neden böyle bir hata olabilir :D
buraya video ekleniyormu bilmiyorum eklense ekran kaydı atabilrim .d

sorunu çözemiyorum pc de baska pencerelerde hata yok sadece sbotta :D ve ücretlisi de aynı ücretsiz kullandıgım da aynı cok sinir bozucu bir durum pls help me :D
aynı sorun bendede var
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

bende oyun acılmıyor silkroad klasöründen update yapamıyorum

Botun 1.1.1 sürümü konuya eklendi bu sürümde Zeugma server liste eklendi.
Botu ingilizce kullanmak isteyenler için 1.0.12 sürümüde konuya eklendi dileyen 1.0.12yi kullanarak botu ingilizce kullanabilir.
Dileyende 1.1.1 sürümü ile botu türkçe kullanabilir :)

Kaç gün kaldığını nasıl öğrenirim? sbot cave giriş yapıyorum ama.

Geri