• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

bu gamegamiye her güncelleme geldiğinde update hatası alıyorum tam olarak ne yapmalıyım

bu gamegamiye her güncelleme geldiğinde update hatası alıyorum tam olarak ne yapmalıyım

10. Sayfada yazmıstım buraya aynısını kopyalıyorum

Arkadaşlar son güncellemede botun 1.0.10 sürümü çalışmaktadır.
Açık olan botlarınızı tamamem kapatın oyunu güncelleyin ve botunuzu açın unutmayın her bakımda giriş problemi oluyor botta sebebi ise yoğunluk 🙃

botun son sürümü güncel bende sürekli deniyorum girmeyi beklediğimde düzelecek mi yani :S

Arkadaşlar Sbotta şuan bi yavaşlık var. Bunun sebebi oyunun laglı olmasımı yoksa Sbot ile alakalı bir durummu. Phbot ve Sbot kullanan arkadaşlar bi yorum yaparsa sevinirim. Bitek bendemi böyle acaba bu durum o_O

Arkadaşlar Sbotta şuan bi yavaşlık var. Bunun sebebi oyunun laglı olmasımı yoksa Sbot ile alakalı bir durummu. Phbot ve Sbot kullanan arkadaşlar bi yorum yaparsa sevinirim. Bitek bendemi böyle acaba bu durum o_O

Hangi mapte kasılıyor çarın :unsure:
Biliyorsun her mapin gameserver üzerinde bir etkisi var eğer bir mapin kapasitesinden fazla oyuncu oraya akın ederse dosyalar yetersiz geldiği için lag kaçınılmaz

Hotan Karakoram civarları. Sw ile alakalı sanıyorum ben ama bu ne zamana kadar böyle devam edicek ya? Lagdan oyun oynayamıyoruz? Sadece oyun değil botda lag yapıyor gibi. Bilemedim ben ne olcak bu böyle.

Hotan Karakoram civarları. Sw ile alakalı sanıyorum ben ama bu ne zamana kadar böyle devam edicek ya? Lagdan oyun oynayamıyoruz? Sadece oyun değil botda lag yapıyor gibi. Bilemedim ben ne olcak bu böyle.
Aynen sunucu ile alakalıdır çünkü bandit kalesine sınır koymuşlar 300 kişi diye her map bölgesininde kaldırabileceği bir oyuncu sayısı var onu aşarsa oyun clienti sapıtıyor yapacak iki şey var ya server değiştirmek yada oynadığın sunucudaki insanların taklamakan veya roc mountain mapine geçmesini beklemelisin 😁

sbot şehirden dönüşter reverse kullanmıyor sbotta reverse kullanma seceneği yok mu

Normal güncel olan v2.1.71 giriş yaptığımda sorun yok ama buna giriş yaptığımda kredi yok hatası alıyorum kapanıyor. Bunun için ayrı aktivasyonmu gerekli ?

Normal güncel olan v2.1.71 giriş yaptığımda sorun yok ama buna giriş yaptığımda kredi yok hatası alıyorum kapanıyor. Bunun için ayrı aktivasyonmu gerekli ?

Ayrı bir aktivasyon istemez sadece botunuzu süresi varsa trsro için olanıda kullanabilirsiniz eğer çözemezseniz shivada bildirelim.

Ümit'im botluk durum yok servera çok fazla katılım var, zaman zaman şehirlerde lag oluyor:cautious:

Arkadaşlar yeni bir sürüm yayınlandı bot arayüzü türkçeleştirilmiş sanırım tamamı değil dileyen kullanabilir.

Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
bu linkte anlatmak istediğini ben mi yanlış anlıyorum yoksa sbot kapanacak mı?

Geri