• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

Phbot kadar rahat bir bot bulamazsın piyasada :)
sBotu ayakta tutan tek yanı görevleri otomatik yapması yakında o özellikte phbota gelebilirse sbot tarihe gömülebilir :D
Diyelim jangan ana şehir olarak ayarlı phbot kullanıyorsun kasılma alanında roc mountain bot sorunsuz gidiyor alana ve çok çabuk güncelleme getiriyor bota.
Aynen öyle hocam. Çok detaylı gerçekten. Private server'da SBOT kullanmıştım. Bana çok klasik geldi. O yüzden çok kullanmadım açıkcası :) PHBOT'da dün şunu gördüm. Kendi kendine veritabanını güncelledi oyuna girdi kasmaya başladı. Ciddi anlamda çok hoşuma gitti bu özellikleri. Belki SBOT'da da vardır bu özellikler ama kesinlikle PHBOT'u tercih edecem bir aksilik olmadığı müddetçe.

Haftalık 1$ diyor, 2 hafta için 4$ oluyor?
4 hafta için 6 $? bunlar doğru mu yoksa ben mi yanlış bakıyorum?

İki bot arasında kararsızdım Ph fiyatına baktım ve 1 hafta denerim en azından diyerekten alacaktım.
Satın al deyince hem 1 hafta olarak seçenek çıkmıyor hem de 2 hafta için 4$ olarak çıkıyor.

İki bot arasında kararsızdım Ph fiyatına baktım ve 1 hafta denerim en azından diyerekten alacaktım.
Satın al deyince hem 1 hafta olarak seçenek çıkmıyor hem de 2 hafta için 4$ olarak çıkıyor.
Phbot alırken paymentwall ödeme yöntemi ile 1 kerelik satın alın ardından gamebayiden süre uzatma epinleri satın alarak sorunsuz kullanırsınız 🙃

Bu arada ikisi arasında tam olarak fark nedir? (Ücreti dışında)
Yıllar önce sro oynarken SBOT kullanıyordum ve açıkcası öyle kötü bir izlenim bırakmadı bende hiç.

Ph Bot hiç kullanmadım, bilmiyorum tam olarak.

Bu arada ikisi arasında tam olarak fark nedir? (Ücreti dışında)
Yıllar önce sro oynarken SBOT kullanıyordum ve açıkcası öyle kötü bir izlenim bırakmadı bende hiç.

Ph Bot hiç kullanmadım, bilmiyorum tam olarak.
Arasında saymakla bitiremeyeceğim kadar özellik var o yüzden denemelisin sbot şuan sadece otomatik görevi için alınır phbot ise istemediğin kadar özellikle dolu 1 kere ayarla düzgün şekilde 1 ay bota bakmasanda olur herşeyini yapıyor 😁

Bu bot paralı sürümüdür. Öncelikle sbotu satın almanız gerekmektedir. Ücreti 5€.
Size sbot yerine phbot tavsiye ederim silkroad online türkiye için phbot sürümü yayınlandı oda haftalık 1$.
Art arda mesaj atıldığı için bir üst mesajınız ile bu mesajınız birleştirildi:

kardeş nerden satın alınıyor

bu bot-cave sitesinde nie bu srotr bot bölümü yok yukarıdada yazmıslar kimse bulamıyor galiba

Arkadaşlar beklememeniz adına botun yeni gelecek sürümünü sizler için konuya ekledim.
Sbot yapımcısı Shiva yeni sürümü yüklediği an konunun 1. Sayfasındaki linkten indirebilirsiniz 🙃

Arkadaşlar beklememeniz adına botun yeni gelecek sürümünü sizler için konuya ekledim.
Sbot yapımcısı Shiva yeni sürümü yüklediği an konunun 1. Sayfasındaki linkten indirebilirsiniz 🙃
Burak sbot kullanıyorum mesela slota bir parti geldiğinde canım gitmek isterse 5dk içerisinde başka yerde kasmaya başlıyorum. Script çizmeden anında yeri kaydedip gidiyor sbot, phbot'da böyle mi?

Burak sbot kullanıyorum mesela slota bir parti geldiğinde canım gitmek isterse 5dk içerisinde başka yerde kasmaya başlıyorum. Script çizmeden anında yeri kaydedip gidiyor sbot, phbot'da böyle mi?
Phbottada bu gibi şeyleri kullanmıyoruz çünkü 1 kere slota koyulduğu zaman uzun süre yer değiştirmiyoruz. Ama mob ismini aratıp seçtiğimizde kordinatını kendi ayarlayıp gidiyordu diye hatırlıyorum 🙃

Phbottada bu gibi şeyleri kullanmıyoruz çünkü 1 kere slota koyulduğu zaman uzun süre yer değiştirmiyoruz. Ama mob ismini aratıp seçtiğimizde kordinatını kendi ayarlayıp gidiyordu diye hatırlıyorum 🙃

Abi sen değiştirmiyorsunda solo oynayan benim gibi insanlar sürekli olarak yer değiştiriyor, olduğum yere 1 parti gelirse mecbur başka yere gidiyorum eğer bu bot bunu yapamıyorsa bu kadar abartmaya gerek yok...

Bot yapımcısı shiva 1.0.10 sürümünün trsroda çalıştığını söyledi indirip kullanabilirsiniz 🙃

Geri