• Merhaba Ziyaretçi sitemize hoşgeldin!
    Forumdaki içeriklerimizden daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from our content on the forum

sbotta ch force skillerini pt için kullanabiliyor muyuz arkadaşlar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

petin inventory dolduğunda item toplamıyor returnda atmıyor bunun ayarını söyler misiniz rica etsem çok müzdaripim bu konu hakkında.

Bendede bu cıkıyor neden

Ekli dosyalar

• asdasd.png
    asdasd.png
    330.6 KB · Görüntüleme: 34
Bendede bu cıkıyor neden

Resmi sitesindeki son sürüm şuanlık 1.0.6
%appdata% yazıp sbot klasörünü silin ve temiz bir kurulum yapmayı deneyin.

6LWIpJ.png

Bu bot-cave'in sitesinde neden SbotTR'yi bağlantısını bulamıyorum ben acaba? "Download" kısmında Isro, PrivSro ve SroR için botlar var.
Shiva'nın profilinde ki
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
link'e tıkladığımda "You do not have permission to view this page or perform this action." diye hata veriyor. Bilen birileri var mıdır ?

Bu bot-cave'in sitesinde neden SbotTR'yi bağlantısını bulamıyorum ben acaba? "Download" kısmında Isro, PrivSro ve SroR için botlar var.
Shiva'nın profilinde ki
Değerli ziyaretçimiz, bağlantı içeriğini görüntüleyebilmeniz için, Giriş yap veya Kayıt ol işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
link'e tıkladığımda "You do not have permission to view this page or perform this action." diye hata veriyor. Bilen birileri var mıdır ?

Bu botun paylaşıldığı bölüm 1 kerede dahi olsa sbotu parası ile satın almayan üyelere görünmüyor.
O yüzden bende yeni sürüm yayınladıkça sizlere burada paylaşıyorum.
TRSRO için olan bot hala test sürümünde olduğu için oraya eklemedi. 🙃

TRSRO v1.0.7

Bu versiyon sıkıntılı sanırım çalışmıyor.

Genel bir sorun var heralde bir çok kişiden sbot'a giremediği konusunda geri bildirim alıyorum.

Şuan hangi mevcut sürüm kullanılıyor giriş yapamıyorum.

1.0.7 sürümü mevcut fakat güncelleme gelebilir. Şu an araştırıyoruz.

Beklemedeyiz, ben daha önce sbot kullanmadım, ayarlarımı kaybetmeden yeni sürümü kullanmam için hangi dosyaları taşımam gerekiyor?

Tıklıyorum . waiting answer diyor sonra kapanıyor bot acılmıyor

Geri